قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۸۰۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش 3 برابری خرید تضمینی گندم در رامهرمز

مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز گفت: میزان خرید گندم رامهرمز در سال گذشته ۳۱ هزار تن بود، امسال نیز تاکنون ۱۰۵ هزار تن خرید تضمینی گندم در رامهرمز ثبت شد که نسبت به سال گذشته افزایش ۳ برابری دارد.

افزایش 3 برابری خرید تضمینی گندم در رامهرمز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید خداکرم میرسالاری مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز امشب مز، اظهار کرد:میزان خرید گندم رامهرمز در سال گذشته ۳۱ هزار تن بود، امسال نیز تاکنون ۱۰۵ هزار تن خرید تضمینی گندم در رامهرمز ثبت شد که نسبت به سال گذشته افزایش ۳ برابری دارد و با توجه به حجم باقی مانده پیش بینی افزایش قابل توجهی نسبت به گذشته وجود دارد.

وی افزود: میزان خرید کلزا در سال گذشته ۴۵۰ تن بود که امسال تاکنون یک هزار و ۴۰۰ تن کلزا خریداری شده است.

مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز با اشاره به ادامه روند خرید تضمینی گندم و کلزا، عنوان کرد: تاکنون از ۱۰۵ هزار تن گندم خریداری شده برای ۹۹ هزار تن حدود ۱۷۲ میلیارد تومان پرداخت انجام شد و برای کلزا نیز تاکنون ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت صورت گرفت.

وی گفت: ظرفیت ۳ سیلو استاندارد رامهرمز ۱۲۵ هزار تن است که اکنون حدود ۷ هزار تن ظرفیت دارد و علاوه بر سیلوها ۳ مرکز تعاون روستایی نیز در حال خرید گندم از کشاورزها هستند.

میرسالاری با اشاره به خسارت های وارد شده به کشاورزها، اظهار کرد: از اسفندماه تاکنون در اثر سیلاب و طوفان بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان به زمین های کشاورزی و اماکن دامی دچار خسارت شدند که هنوز سهمیه پرداخت خسارت به کشاورزان رامهرمزی تعلق نگرفته است.

وی گفت: برخی کشاورزان علی رغم اطلاع رسانی ها همچنان اقدام به سوزاندن کاه و کلش زمین های کشاورزی پس از برداشت می کنند که این افراد شناسایی می شوند و برخورد قضایی با آن ها صورت می گیرد.

انتهای پیام/72065/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha