قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۷۱۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون استاندار قم:

نبود دوربین عامل افزایش تصادفات در بلوار آیت الله بروجری شده است

قم معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: نبود کافی دوربین های هوشمند و نظارتی و پیچ های تند در بلوار آیت الله بروجردی به دغدغه مهم مردم تبدیل و منجربه افزایش سوانح رانندگی شده است.

نبود دوربین عامل افزایش تصادفات در بلوار آیت الله بروجری شده است

سید محمدرضا هاشمی روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه در سالن جلسات استانداری قم افزود: از 11 تن کشته شده در تصادف های درون شهری قم در سال 97، هشت تن در بلوار آیت الله بروجردی جان خود را ازدست داده اند.
معاون امور عمرانی استانداری قم نیز در این جلسه گفت: شهرداری و راه و شهرسازی هرکدام یک طرح در رابطه با بلوار آیت الله بروجردی ارائه کرده اند که به دلیل تضارب زیاد آرا هنوز در کمیته فنی استان به جمع بندی نهایی نرسیده است.
محسن بهشتی ادامه داد: ایجاد فضای سبز به عمق 200 متر و دیده شدن حداقل کاربری های تجاری و مسکونی، 2 رویکرد مهم در ارتباط با این بلوار است.
وی افزود: درصورتی که این محور صرفا به کاربری سبز با عمق 200 متر در نظر گرفته شود ازنظر امنیتی مشکلاتی را ایجاد کرده و درزمینه تامین آب نیز با چالش مواجه خواهیم شد.
معاون معماری و شهرسازی شهرداری قم نیز دراین جلسه با بیان اهداف این نهاد در توسعه بلوار آیت الله بروجردی گفت: در طرح شهرداری از مجموع 72 هکتار بلوار آیت الله بروجردی تنها 6 درصد به ساخت وساز شهری اختصاص داده شده است.
غلامرضا جانقربان با اشاره به مختصات بلوار آیت الله بروجردی گفت: 2 کیلومتر از طول این بلوار را اراضی شخصی و 7.4 کیلومتر را نیز اراضی دولتی تشکیل می دهد.
وی ادامه داد: احداث 360 هکتار فضای سبز در بلوار آیت الله بروجردی به عمق 200 متر در 2 طرف این بلوار در 7.4 کیلومتر اراضی دولتی آن پیش بینی شده است.
وی گفت: متوسط طبقات این بلوار یک ونیم طبقه پیش بینی شده و از بلندمرتبه سازی در بلوار آیت الله بروجردی به دلیل مباحث مدیریت بحران جلوگیری شده است.
بلوار آیت الله بروجردی، امکان آمد و شد مستقیم و به صورت زیرگذر از شهرک قدس به سمت مسجد مقدس جمکران را فراهم می کند؛ سطح اولیه طرح مذکور نیز به منطقه پردیسان متصل می شود و هم اکنون مورد استفاده شهروندان قرار دارد.
7403/ 6133/

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha