قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۷۰۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سند آمایش یکی از خلاهای بزرگ توسعه سیستان و بلوچستان است

زاهدان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سند آمایش یکی از خلاهای بزرگ توسعه استان است که ضرورت دارد این سند تا پایان خرداد امسال نهایی شود.

سند آمایش یکی از خلاهای بزرگ توسعه سیستان و بلوچستان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی در نشست کارگروه آمایش سرزمین سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تهیه و تنظیم سند آمایش سرزمین در6 ماهه اخیر رشد شتابنده ای به خود گرفته است اظهار داشت: 60 درصد این سند تا قبل از پایان سال 97 به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رسید و تا پایان خرداد امسال باید این طرح نهایی شود.
وی گفت: ضروریست این سند به طور فشرده توسط دانشگاهیان، متولیان بخشی و منطقه ای، کارفرمایان، مشاوران پایین دستی و سایر مسئولان منطقه ای مورد بررسی قرار گیرد تا با رفع نواقص سندی بی ایراد برای آمایش سیستان وبلوچستان تصویب شود.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: امیدواریم تصویب این سند در چارچوبی صورت گیرد که همه خود را موظف و مکلف به حرکت در ذیل این سند کنند.
وی با بیان اینکه این سند برای توسعه شتابان سیستان و بلوچستان هم افزایی ایجاد می کند، تصریح کرد: در این سند علاوه بر مزیت های منطقه ای به مزیت های اثر گذار فراملی نیز توجه جدی شده است پس می طلبد همه بر مبنای این سند حرکت کنند.
7316**3213

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha