قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۸۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هزینه مراسم گرامی داشت شورا در بناب به سیل زده ها ارسال شد

تبریز فرماندار بناب از اهدای هزینه های مراسم گرامیداشت سالروز استقرار شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان به هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر در کشورمان خبرداد.

هزینه مراسم گرامی داشت شورا در بناب به سیل زده ها ارسال شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امین رفیعی روز سه شنبه با تبریک روز 9 اردیبهشت سالروز استقرار شوراهای اسلامی شهر و روستا خاطرنشان کرد: همه ساله برنامه های متنوعی برای گرامیداشت سالروز شوراها در شهرستان بناب برگزار و طی آن از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به پاس تلاش های انجام شده تقدیر می شد.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در جریان سیل های اخیر تعدادی از هموطنان عزیزمان دچار ضایعات زیادی شده اند و چشم انتظار کمک های هموطنان هستند، از این رو با هماهنگی های صورت گرفته با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بناب تمامی هزینه های مراسم گرامیداشت روز شوراها در جهت حمایت از عزیزان سیل زده به آن ها اختصاص خواهد یافت.
فرماندار بناب در ادامه یادآوری کرد: تلاش ها و پیگیری های اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم این عزیزان در پیشبرد اهداف تعیین شده و انجام وظایف قانونی خود موفق بوده و رضایت مردم را فراهم کنند.
3071

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha