قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۸۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در آستانه دیدار با پرسپولیس؛

بهتاج: هواداران فهیم تراکتورسازی بهانه دست فرصت طلبان نمی دهند

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: پرسپولیس مهمان کل استان آذربایجان است و این دیدار در کمال آرامش برگزار خواهد شد.

بهتاج: هواداران فهیم تراکتورسازی بهانه دست فرصت طلبان نمی دهند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در خصوص رقابت حساس تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی که فردا در تبریز برگزار خواهد شد اظهار داشت: هر تیمی که به اینجا می آید نه تنها مهمان تبریز بلکه مهمان کل آذربایجان است.

ایوب بهتاج گفت: بازی فردای پرسپولیس و تراکتورسازی هم مثل سایر مسابقات ۳ امتیاز دارد و فقط کمی فشردگی جدول در هفته های پایانی به حساسیت آن اضافه کرده است. این دو تیم چندین بار در سال های اخیر با هم بازی کرده اند و همواره آرامش کامل برقرار بوده و هیچ مشکلی هم وجود نداشته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی ادامه داد: استان آذربایجان شرقی در رشته های مختلف و در بالاترین سطح تیم داری می کند و تمام نهادها و ارگان های ذیربط در این استان تجربه برگزاری بازی های مهم و بزرگ را زیاد دارند. استانداری، فرمانداری، نیروی انتظامی و سایر نهادها برای بازی فردا آمادگی کامل دارند. همچنین امروز جلسه ای با مسئولین سازمان لیگ داشتیم و هماهنگی های لازم در این خصوص به عمل آمد. هر تیمی که به اینجا می آید نه تنها مهمان تیم تراکتورسازی و شهر تبریز بلکه مهمان کل آذربایجان است.

بهتاج در خصوص فضای ورزشگاه ها و صبوری تماشاگران افزود: تبریزی ها و هواداران تراکتورسازی اینقدر بافرهنگ هستند که حتی هر وقت بازیکن خودی اشتباه می کند او را جوری تشویق می کنند که به بازی برگردد و ما بابت بازی فردا خیالمان کاملاً راحت است. بازیکنان هم با رعایت موارد فنی و اخلاقی به فضای این بازی قطعاً کمک خواهند کرد.

وی در پایان تاکید کرد: تماشاگران تراکتور همواره در طول تاریخ عاقلانه تصمیم گرفتند و هرگز اجازه هیچ گونه سو استفاده به فرصت طلب ها ندادند. شک ندارم فردا هم با تیزهوشی آنان بازی در آرامش کامل برگزار می شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha