قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۷۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتصاب نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با حکم رهبر معظم انقلاب

حضرت آیت الله خامنه ای در احکام جداگانه ای حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد را به نمایندگی ولی فقیه در استان خوزستان و امامت جمعه اهواز و حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی جزائری را به ریاست حوزه علمیه اهواز منصوب کردند.

انتصاب نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با حکم رهبر معظم انقلاب
نمازجمعه که مظهر تجمع متحد مؤمنان است همواره باید این خصوصیات برجسته را نمایندگی کند و آنها را زنده بدارد. ارتباط صمیمانه با جوانان و همفکری با علمای حوزه و دانشگاه و همکاری با مسئولان دولتی و فعالان و اثرگذاران اجتماعی توصیه های دیگر اینجانب است.
توفیقات شما را از خداوند متعال مسألت مینمایم.

سیّدعلی خامنه ای

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت مستطاب حجة الاسلام والمسلمین فقیه بزرگوار جناب آقای موسوی جزائری دامت برکاته

اکنون که جنابعالی پس از سالها حضور پر برکت و خدمات همه جانبه در سنگر امامت جمعه ی اهواز از ادامه ی این مسئولیت اعلام انصراف نموده اید، لازم دانسته می شود که برکات حضور آن جناب در آن شهر پر افتخار و در میان مردم عزیز و وفادار آن ادامه یابد و همانطور که جهات گوناگون علمی و اجتماعی و سیاسی در آن شهر و استان مقاوم و حسّاس در طول سالیان متمادی از هدایت و درایت جنابعالی بهره مند شده اند، از این پس هم همگان مشمول این نعمت خداوندی باشند. مستحضرید که اهواز و تعدادی دیگر از شهرهای آن استان در گذشته های دور و نزدیک اقامتگاه فقهاء برجسته بوده اند و مرحومان آیات الله حضرت آقای سیدعلی بهبهانی و حضرت آقای سید محمدجعفر جزائری مروّج و حضرات آقایان کرمی و برخی بزرگان دیگر نمونه هائی در دهه های اخیر می باشند، و هم اکنون نیز آن خطه بحمدالله برخوردار از محضر علمای اعلام است، از این رو حوزه ی علمیه ی اهواز را باید به دیده ی اهمیت نگریست. لذا مقتضی می دانم که آن جناب همچنان سکونت در اهواز را ادامه داده و ضمن کمک به امام جمعه ی محترم و دیگر مسئولان و امور اجتماعی آن مردم غیور و وفادار، ریاست حوزه ی علمیه را عهده دار گردید و رونق مضاعف به تربیت طلاب و فضلا داده و از ظرفیت علمی علمای محترم برای اعتلای آن حوزه استفاده نمایید.
توفیقات روزافزون جناب عالی را از خداوند متعال مسألت مینمایم.

والسلام علیکم و رحمة الله
سیّدعلی خامنه ای

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha