قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون فرماندار تهران خبر داد:

تحقق ۸۰ درصد خواسته های اهالی منطقه ۴

معاون عمرانی فرمانداری تهران از اجرایی شدن ۸۰ درصد خواسته های اهالی منطقه ۴ در دیدار با فرماندار و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

تحقق ۸۰ درصد خواسته های اهالی منطقه ۴

غلامحسین آرام در نشست بررسی مشکلات اهالی منطقه ۴ که در مسجد باب الحوائج این منطقه برگزار شد، گفت: سال گذشته در شهریورماه نخستین جلسه دیدار فرماندار تهران و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی در منطقه ۴ برگزار شد و مشکلات اهالی احصا شد. تا به امروز تمامی این مشکلات پیگیری شده و نهایتاً از ۱۵ مصوبه ای که در جلسه نخست مقرر شد که مورد پیگیری قرار بگیرد تا به امروز ۱۱ مصوبه اجرایی شده و چهار مصوبه دیگر نیز در حال اجراست.

وی افزود: موضوع انتقال دکل های برق که از خواسته های بحق مردم است، پیگیری شده است و توافقی با برق منطقه ای تهران انجام شده و بودجه لازم برای انتقال این دکل ها تعیین شده است. درخواست تأمین بودجه توسط فرمانداری پیگیری شده و امیدواریم تا پایان امسال منتج به نتیجه مطلوب شود. البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که ابتدا این دکل ها وجود داشته و در سنوات بعدی ساخت و سازها در اطراف آن انجام شده است. با این حال این یک خواست بحق مردم است و باید در جهت رضایت مندی مردم انجام شود.

معاون عمرانی فرمانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع صدور سند برای املاک شهروندان در منطقه ۴ به عنوان یکی دیگر از خواسته های اهالی این منطقه اشاره کرد و افزود: چندین جلسه برای تعیین تکلیف املاکی که سند ندارند، با اداره ثبت برگزار شد و نهایتاً مقرر شد شهرداری منطقه ۴ محلی را در اختیار ادارات ثبتی که به این منطقه مرتبط هستند، قرار دهد تا با استقرار نمایندگان این ادارات ثبت محله به محله نسبت به صدور املاک شهروندان اقدام شود.

وی افزود: منطقه ۴ با جمعیتی معادل ۹۶۵ هزار نفر پرجمعیت ترین منطقه تهران محسوب می شود به شکلی که تنها ۱۲۵ هزار نفر دانش آموز در این منطقه مشغول به تحصیل هستند. لذا این منطقه ویژه است و نیازمند پیگیری های ویژه برای حل مشکلات اهالی آن است. خوشبختانه این منطقه یکی از پیگیرترین شورایاری ها را دارد.

وی تاکید کرد: ۸۰ درصد مصوبات جلسه قبلی دیدار با اهالی عملیاتی شده و ۲۰ درصد دیگر نیز توسط فرمانداری تهران و نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است.

آرام به موضوع سدمعبر در منطقه ۴ به عنوان یکی دیگر از معضلات این منطقه اشاره کرد و افزود: امروز مصوبه ای در شورای اداری شهرستان تهران توسط فرماندار تهران صادر شد که براساس آن در کل شهر تهران نسبت به رفع معضل سد معبر اقدام خواهد شد و با همکاری شهرداری تهران به زودی این مشکل حل خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha