قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۶۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل فرهنگی و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش:

تکریم جایگاه معلم از شاخص های توسعه فرهنگی است

سمنان مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: قدرشناسی از جایگاه معلم و زحمات این قشر فرهیخته شاخص اصلی توسعه فرهنگی جامعه است.

تکریم جایگاه معلم از شاخص های توسعه فرهنگی است

علی رمضانی عصر دوشنبه در آیین گرامیداشت روز معلم در سالن همایش های هلال احمر سمنان افزود: تکریم معلمان به عنوان یک رویکرد اعتقادی و علمی به معنی واقعی در کشور فرهنگ سازی شده است.
وی خاطر نشان کرد: گرامیداشت مقام معلم تنها مختص به یک روز و برگزاری همایش نیست، بلکه باید همواره به این قشر فرهیخته احترام گذاشت.
مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: نقش و مسئولیت معلمان و فرهنگیان در انسان سازی بسیار برجسته است و آحاد جامعه همواره قدردان این قشر فهیم هستند.
رمضانی گفت: سنجش باسوادی و دانش یک جامعه با معیار جایگاه معلم باید سنجیده شود و به حق معلمان در کشور همواره جایگاه رفیعی داشتند.
مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضای های پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال همایش تکریم معلمان و گرامیداشت روز معلم در شهر سمنان بسیار مطلوب و ارزنده برگزار شد و در این استان به معنی واقعی مسئولان قدردان زحمات این قشر فرهیخته هستند.
استان سمنان 120 هزار دانش آموز و هشت هزار و 700 نفر معلم در یک هزار و 100 فضای آموزشی با ظرفیت پنج هزار و 326 کلاس درس دارد.
دوازدهم اردیبهشت ماه، سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری که در سال 1358 به دست گروهک منحرف فرقان به شهادت رسید، به عنوان روز معلم و از 12 تا 18 اردیبهشت ماه هفته معلم نامگذاری شده است.
در این آیین جمعی از مدیران و فرهنگیان استان حضور داشتند و سامانه جامع کتابخوانی دانای توانا ویژه دانش آموزان رونمایی شد.
7339/6103

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha