قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۶۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لوکاس مورا:

رویای فتح لیگ قهرمانان را در سر دارم

لوکاس مورا، وینگر برزیلی تاتنهام، بازی کردن در مراحل پایانی لیگ قهرمانان را رویای کودکی خود توصیف کرد.

رویای فتح لیگ قهرمانان را در سر دارم

فردا شب تاتنهام در بازی رفت لیگ قهرمانان در لندن میزبان آژاکس خواهد بود و لوکاس مورا که با توجه به محرومیت سون هیونگ مین قاعدتا در ترکیب اصلی جای دارد، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حضور یافته است.

 

بازی مقابل آژاکس: "من دیدار آژاکس را در برابر یوونتوس تماشا کرده ام و حریف فردا شب ما تیمی بسیار خوب، با بازیکنان جوان و سریع و بسیار خطرناک است. این یک بازی بسیار سخت برای ما خواهد بود اما من فکر می کنم تاتنهام آماده است عملکرد خوبی ارائه دهد.

 

 

این بزرگترین بازی دوران حرفه ای من است زیرا من برای اولین نیمه نهایی لیگ قهرمانان را تجربه می کنم، پس باید بهترین عملکرد را ارائه داده و و از این فرصت لذت ببرم. من فکر می کنم بازی دوم برابر سیتی در لیگ قهرمانان، احساسی ترین اتفاق در زندگی حرفه ای من بود. ما باید مانند همه بازی های لیگ قهرمانان، قوی بوده و روحیه تیمی خود را نشان دهیم.

 

احساس فعلی من باور نکردنی است. از زمانیکه که من یک کودک بودم، آرزو می کردم در لیگ قهرمانان بازی کرده و در این تورنمنت قهرمان شوم و حالا ما تا نیمه نهایی آمده ایم. ما می خواهیم به فینال برویم، اما می دانیم رسیدن به این هدف دشوار خواهد بود و ما باید سخت تلاش کنیم."

 

پیش بینی قهرمان این فصل: "فکر می کنم پیش بینی خیلی دشوار خواهد بود زیرا بازی کردن در مقابل تیم های باکیفیت دیگر کشورها کار آسانی نیست. در این نیمه نهایی لیگ قهرمانان، دو تیم جوان حضور دارند و تقابل آنها بسیار جالب خواهد بود، ما باید باهوش باشیم و اگر مانند دیدارهای خود  لیگ برتر استفاده کنیم می توانیم پیروز شویم."

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha