قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۶۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همسردوستی به سبک مدیرعامل فیس بوک / مارک زاکربرگ برای همسرش «جعبه خواب» طراحی کرد  

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک برای همسرش جعبه خواب طراحی کرد. این جعبه با هدف تنظیم خواب افراد و کاهش مشکلات مرتبط با بیداری همسر زاکربرگ؛ پریسلا چان طراحی شده است.

همسردوستی به سبک مدیرعامل فیس بوک / مارک زاکربرگ برای همسرش «جعبه خواب» طراحی کرد  

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک برای همسرش جعبه خواب طراحی کرد. این جعبه با هدف تنظیم خواب افراد و کاهش مشکلات مرتبط با بیداری همسر زاکربرگ؛ پریسلا چان طراحی شده است.

زاکربرگ در یک پست اینستاگرامی نوشت که همسرش پریسلا باید در طول شب بارها برای بررسی وضعیت بچه ها از خواب بیدار شود و در نتیجه زاکربرگ سعی کرده راهی برای حل این مشکل پیدا کند.

خالق فیس بوک سعی کرده با کمک استعدادهای مهندسی خود به همسرش پریسیلا چان کمک کند راحت تر بخوابد. مارک زاکربرگ، تاکید کرده که هدفش از ساخت "جعبه خواب" چوبی این است که زودتر از همسرش بفهمد باید برای سر زدن به بچه ها اقدام کند.

این جعبه در کنار تخت خواب آنان قرار می گیرد و تابش نوری ملایم بین ساعات 6 تا 7 بعد از ظهر دارد. این درست همان زمانی است که دخترانشان ماکسیما و آگوست از خواب بیدار می شوند. نور این جعبه، به اندازه کافی ضعیف است که شان را بیدار نکند و به اندازه کافی  کرد، اما به اندازه کافی قابل مشاهده است تا مارک را بیدار کند. درواقع درجه حساسیت این جعبه بر اساس حساسیت زاکربرگ و  چان به نور طراحی شده است.

زاکربرگ در این خصوص گفت: "تا کنون این کار بسیار قوی تر از انتظار من بوده و اکنون همسرم می تواند در طول شب بخوابد. به عنوان یک مهندس، ساختن وسیله ای برای کمک به همسرم برای من بسیار مهم است و این یکی از بهترین روش هایی است که می توانم از همسرم عشق و قدردانی  بیاموزم."

زاکربرگ  پیشنهاد کرده که اگر افراد دیگر نیز مایل باشند از این جعبه استفاده کنند، می تواند دستور ساخت این جعبه را در اختیار دیگران نیز بگذارد.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha