قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۶۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور:

رمز پیروزی مسئولان در جنگ اقتصادی روحیه انقلابی است

قزوین- رئیس سازمان بسیج کارگری کشور گفت: اگر روحیه جهادی در بین مسئولان کشور وجود داشته باشد امروز در جنگ اقتصادی دشمن پیروز می شویم.

رمز پیروزی مسئولان در جنگ اقتصادی روحیه انقلابی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی حسین رعیتی پور در مراسم یادواره ۳۰۰ شهید کارگر استان قزوین که به مناسبت هفته بسیج کارگری صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان در مسجد جامع شهر الوند برگزار شد با اشاره به فرا رسیدن روز کارگر و تبریک این روز به کارگران اظهار کرد: بیش از ۵۰ کشور در جنگ بسیج شدند تا ایران را زمین گیر کنند اما در آن روز جوانان و مردم و امام راحل یک صدا در برابر دشمن ایستادگی کردند.

وی افزود: خاطرات جنگ این موضوع را بیان می کند که در زمان جنگ تهیه لوازم اولیه جنگ برای ایران سخت بود اما به دلیل یک صدا بودن ملت ایران توانستیم در برابر دشمن ایستادگی کنیم و در این راه هزینه های بسیاری از جمله سرمایه جانی داده ایم و بهترین جوانان ما شهید شدند.

رئیس بسیج کارگری کشور عنوان کرد: دشمن در حوزه های مختلف ما را به چالش کشیده و امروز جنگ اقتصادی به راه انداخته است که سال های سال از بیانات مقام معظم رهبری بازگو شده است.

این مسئول ادامه داد: فرماندهان نظامی ما در جنگ نقش پیشوایی در جنگ را داشتند و در خط مقدم می ایستادند و به نیروهایشان می گفتند بیایید نه اینکه بروید.

رعیتی پور با بیان اینکه اگر روحیه جهادی در بین مسئولان کشور وجود داشته باشد امروز در جنگ اقتصادی دشمن پیروز می شویم گفت: بایستی روحیه انقلابی را در تک تک افراد جامعه تقویت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا در تلاش بود که کشورهای سوریه، لبنان و عراق را تجزیه کند اما فرزانگی مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد و امروز دشمن خود را شکست خورده می داند.

رئیس بسیج کارگری کشور یادآور شد: دشمن تمام تلاش خود را می کند تا امروز بتواند در جامعه یاس و ناامیدی ایجاد کند به طوری که ایرانی ها را عاجز و ناتوان جلوه داده و این موضوع می طلبد که تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب به این باور رسیده اند که ایران امروزه با تحریم اینگونه به پیشرفت رسیده است اگر تحریم نبود به کجا می رسید، بیان کرد: نیروهای انسانی متعهد و متخصص انقلابی با اعتقادشان توانسته اند در تنگناها و تحریم ها به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کنند که از نمونه های آن می توان به دانشمندان انقلابی انرژی هسته ای اشاره کرد.

رئیس بسیج کارگری کشور اضافه کرد: هر کارخانه و کارگاه ما یک سنگر در جنگ اقتصادی است و تمامی مسئولان و دستگاه های اجرایی کشور باید تلاش کنند تا حتی یک سنگر را در حوزه اقتصادی از دست ندهند.

این مسئول با بیان اینکه یکی از سرمایه های اقتصادی کارگران و مدیران انقلابی هستند، افزود: امروزه جهاد کارگران ما بیشتر از گذشته است به طوری که مقام معظم رهبری بارها اهمیت و ارزش کارگران را گوشزد کرده اند و کارگران را ستون فقرات اقتصاد یک جامعه دانسته اند.

رعیتی پور با توجه به شعار سال جاری تاکید کرد: رونق تولید شاخصه هایی دارد که اهم آن ترویج و حمایت از کالای ایرانی است و بایستی تمام ظرفیت های فرهنگی جامعه را به کار گرفت تا بتوانیم از جنگ اقتصادی دشمن و این پیچ تاریخی به خوبی گذر کنیم.

در پایان این مراسم از خانواده های شهدا و ایثارگران کارگر و همین طور کارگران نمونه شهرستان البرز تقدیر شد.
 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha