قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۶۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خیران دشتی 2.7 میلیارد ریال برای ازدواج مددجویان کمک کردند

بوشهر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خورموج گفت: در سال گذشته خیران 2 میلیارد و 700 میلیون ریال برای ازدواج مددجویان کمیته امداد در این شهر کمک کردند.

خیران دشتی 2.7 میلیارد ریال برای ازدواج مددجویان کمک کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسماعیل فقیه روز دوشنبه افزود: با این کمک ها زمینه ازدواج 75 نوعروس مددجوی کمیته امداد و نیازمندان شهر خورموج و بخش مرکزی دشتی در قالب طرح کوثر فراهم شد.
وی اضافه کرد: با توجهبه تاکید دین اسلام به سنت ازدواج و تشکیل خانواده، یکی از برنامه های مهم و اصلی این نهاد تامین جهیزیه نوعروسان و داماد های مددجو و افراد نیازمند جامعه در قالب اجرای طرح کوثر با همکاری و مساعدت خیران است .
فقیه به برنامه کمک کمیته امداد به حل مشکلات تحصیل دانشجویان کم بضاعت اشاره کرد و افزود: در این مدت 468 میلیون ریال برای تامین هزینه های تحصیل 45 دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد خورموج اضافه کرد:271 میلیون ریال نیز برای کمک هز ینه تحصیل 350 دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد شهر خورموج پرداخت شد.
فقیه، از همه خیران شهرستان خواست همانند سال گذشته برای حل مشکلات ازدواج مددجویان و دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد مشارکت داشته باشند.
شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 41 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
6043/7206

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha