قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۵۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار ورامین:

دستگاه های نظارتی ورامین به طور دقیق افزایش قیمت ها را پایش کنند

ورامین- نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین از دستگاه های نظارتی خواست مستمر قیمت ها را پایش و با افرادی که در صدد برهم زدن بازار هستند برخورد کنند.

دستگاه های نظارتی ورامین به طور دقیق افزایش قیمت ها را پایش کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش حسین کاغذلو بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین بر نظارت و کنترل بازار مصرف و جلوگیری از هر گونه تنش در بازار تأکید کرد.

فرماندار ورامین در این جلسه گفت: بحث تنظیم بازار با توجه به اینکه با معاش مردم در ارتباط است موضوع جدی و حائز اهمیتی است و وضعیت شهرستان در این خصوص باید مستمر رصد شود.

وی عملکرد مجموعه دستگاه های مرتبط با توزیع گوشت و مرغ دولتی در سطح شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در حوزه توزیع گوشت کمی و کاستی های وجود داشت ولی مرغ گرم با نرخ مصوب و با اطلاع رسانی مناسب و به موقع هم در سطح شهر هم در سطح روستاها در اختیار مردم قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین از دستگاه های نظارتی خواست مستمر قیمت ها را پایش و با افرادی که در صدد برهم زدن بازار هستند برخورد نمایند.

کاغذلو گفت: طبق مصوبه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی کشور هرگونه تصمیم گیری در مورد نرخ و ضوابط قیمت گذاری و تعیین سهمیه مقداری کالا و خدمات منوط به تأیید ستاد تنظیم بازار است.

وی همچنین خواستار شناسایی واحدهای صنفی و دامی نیمه فعال شد تا با حمایت از آنها بتوان آنها را دوباره به چرخه تولید برگرداند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha