پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۵۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جلسه رسیدگی به پرونده بی باک نیوز و نشریات آسیا و تصمیم برگزار شد

سخنگوی هیأت منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده های پایگاه خبری بی باک نیوزو تشریه اقتصادی آسیا و نشریه تصمیم امروز (یکشنبه) در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.

جلسه رسیدگی به پرونده  بی باک نیوز و نشریات آسیا و تصمیم برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد مؤمنی راد گفت: در جلسه امروز دادگاه به پرونده مدیرمسئول پایگاه خبری بی باک نیوز به اتهام نشر مطالب خلاف واقع با شکایت مدعی العموم رسیدگی شد که با نظر اکثریت آرای هیأت منصفه مطبوعات، متهم مجرم دانسته نشد.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز به پرونده مدیرمسئول نشریه اقتصادی آسیا به اتهامات نشر اکاذیب، افترا و توهین با شکایت شاکی خصوصی رسیدگی شد که با نظر اکثریت آرای هیأت منصفه مطبوعات، مدیرمسئول این نشریه بابت اتهام توهین مجرم دانسته نشد ولی در خصوص اتهام افترا و نشر اکاذیب مجرم دانسته شد و با نظر اکثریت آرای هیأت منصفه مطبوعات متهم مستحق تخفیف تشخیص داده نشد.

وی اضافه کرد: همچنین در جلسه امروز به پرونده مدیر مسئول نشریه تصمیم به اتهام انتقال مجوز ماهنامه به غیر به طور غیرقانونی و با شکایت یکی از اعضای هیأت مدیره این نشریه رسیدگی شد که هیأت منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مجرم ندانست.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha