قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۵۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:

۱۱۰۰ روحانی به مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری اعزام می شوند

شهرکرد- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۱۰۰روحانی به مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری در ماه رمضان اعزام می شوند.

۱۱۰۰ روحانی به مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری اعزام می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید جعفر مرتضوی ظهر یکشنبه در ستاد ساماندهی شئون فرهنگی، اظهار کرد: در ماه رمضان امسال یک هزار و ۱۰۰ روحانی به ۱۰ شهرستان استان برای اجرای برنامه های ویژه ماه رمضان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اعزام می شوند.

وی با اشاره به برنامه جز خوانی و تفسیر قران در ماه رمضان در مصلای شهرکرد، تصریح کرد: این برنامه زنده از صدا و سیما به صورت بین المللی در کشور و خارج از ایران پخش خواهد شد که رعایت مسائل امنیتی مورد تاکید است.

حجت الاسلام مرتضوی بیان کرد: باید مراقب بود در ماه رمضان روزه خواری صورت نگیرد و برای مسافرانی که از درون و خارج استان برای سفر وارد شهرهای چهارمحال و بختیاری می شوند، تدابیر مناسب اندیشیده شود زیرا این مهم جنبه حکومتی دارد.

همایش طلایه داران تبلیغ در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

وی ادامه داد: باید این برنامه ریزی به نحوی انجام شود که در ماه رمضان در رستوران ها، غذاخوری ها، پارک ها و … تظاهر به روزه خواری مشاهده نشود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تاکید کرد: افرادی به دلایل مختلف از جمله بیماری، سفر و … توانایی روزه گرفتن ندارند که نباید به این قشر سخت گیری کرده و احکام اسلام را سخت کرد.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان اینکه امسال ۲۶ استان در کشور با مسئله سیل درگیر شدند، تاکید کرد: مشکلات این اقشار نیز مورد توجه است.

وی گفت: همایش طلایه داران تبلیغ نیز در هفته آینده با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار خواهد شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha