قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۵۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در دومین نشست از سلسله نشست های آسیب های اجتماعی :

معاون شهردار تهران: اعتماد مردم به دولت بازسازی شده است

تهرانمعاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: در سال های اخیر اعتماد مردم به دولت بازسازی شده، در این شرایط باید با توجه به ادامه دار بودن وقوع بلایای طبیعی ظرفیت های مثبت و منفی به درستی شناخته و تربیت شود.

معاون شهردار تهران: اعتماد مردم به دولت بازسازی شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد رضا جوادی یگانه عصر امروز یکشنبه در دومین نشست از سلسله نشست های آسیب های اجتماعی شهرتهران با عنوان پیامدهای روانی و اجتماعی حوادث طبیعی اظهار کرد: بررسی پیامدهای اجتماعی و فرهنگی ناشی از سیلاب های اخیر اهمیت بسیاری دارد، چرا که نتایج این بررسی ها می تواند کشور را برای بحران های آینده آماده کند.
وی با اشاره به اینکه درسیل اخیر دولت اعتماد مردم به خود را بازسازی کرده است، افزود: سردرگمی و نگرانی مردم در زلزله کرمانشاه، زلزله ناقص تهران و آلودگی هوا در سال های گذشته نشان از بی اعتمادی مردم نسبت به دولت بود اما پس از دی ماه سال 96 دولت توانست با عملکرد مناسب اعتماد مردم به خود را جلب کند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران افزایش حجم بالای کمک های مردمی توسط هلال احمر را مثبت دانست و یادآورشد: مردم در زلزله کرمانشاه نشان دادند به افراد و سلبریتی ها اعتماد بیشتری نسبت به دولت دارند اما عملکرد مناسب دولت با سیل اخیر شکاف میان مردم و نهادها را کاهش داده است .
جوادی یگانه در ادامه به فضای کمک رسانی سریع توام با همدلی در کشور هنگام وقوع بلایای طبیعی اشاره کرد و گفت: در سیل های اخیر سازمان های مردمی در کنار نهادهای رسمی به صورت منظم به مردم امدادرسانی می کردند که آرامش بر این مناطق حاکم شود.
وی خاطرنشان کرد: در سیل های اخیر مردم و دولت به معنای عام تمام ظرفیت خود را برای کمک به مردم سیل زده بکار گرفتند اما طبیعی است که مردم به دلیل نابودی دارایی ها، خانه و محصولات خود عصبانی باشند.
**9491**1601**

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha