پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۵۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هلندی ها به هواوی اعتماد کردند

به نظر می رسد پیشرفت هواوی در بازار اروپا پس از تلاش های ایالات متحده برای محدود سازی استفاده از تجهیزات 5G این کمپانی توسط اپراتورها عالی است.چرا که هلندی ها هم به هواوی اعتماد کردند . 

هلندی ها به هواوی اعتماد کردند
 

چنین قراردادهایی باعث بهبود وجهه هواوی در اروپا می شوند

این راهکار تامین امنیت شبکه های نسل پنجم را به دو بخش کنترل و نظارت تقسیم می کند. از آنجایی که در عصر 5G زیر ساخت های شهری، کارخانه ها، دولت و حتی خودروها از خدمات ابری و کنترل از راه دور استفاده خواهند کرد، مهاجمانی مانند دولت چین می توانند کنترل کل سیستم را به دست بگیرند. اگرچه استفاده از تجیزات غیر هسته ای هواوی با وجود پایین آوردن ریسک همچنان می تواند امکان جاسوسی از مکالمات و دیتای کاربران را برای دولت چین فراهم کند. با این حال این شرکت با رد هر دو این اتهامات عنوان کرده این حدس و گمان ها بیش از این که بر پایه مدارک معتبر باشند بر اساس بدبینی شکل گرفته اند.

«استیون کای»، مدیر عامل هواوی در منطقه بنلوکس اعلام کرد شرکتش از نگرانی های امنیتی آگاه است؛ اگرچه بدون داشتن مدارک معتبر رد کردن اتهامات وارد شده کار آسانی نیست. از این رو این شرکت به وسیله همکاری کامل با اپراتور هلندی حسن نیت خود را به همگان اثبات خواهد کرد.

زومیت 

منبع انتخاب
اخبار مرتبط

لحظه فرود شهاب سنگ بر روری زمین+فیلم

روایت فتح خرمشهر در محفل خاطره حوزه هنری استان اردبیل

خودروهای الکتریکی از ۲۰۰ سال پیش وجود داشتند!

بازنشستگی ۲ سوم فرهنگیان طی ۶ سال آتی

خلع ید از ۴۲ هکتار از اراضی ملی زنجان در اردیبهشت ماه

کمبود فضای آموزشی دغدغه آموزش و پرورش قم

ثبت نظرات
captcha