قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«خندوانه» بعد از ماه صفر به آنتن برمی گردد/ «قاچ» رامبد جوان در ماه رمضان

تهیه کننده برنامه «خندوانه» گفت که ۱۵ قسمت «قاچ» در ماه رمضان با فضای مناطق سیل زده روی آنتن می رود.بعد از ماه صفر فصل جدید «خندوانه» را روی آنتن شبکه نسیم خواهیم داشت.

«خندوانه» بعد از ماه صفر به آنتن برمی گردد/ «قاچ» رامبد جوان در ماه رمضان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،
تهیه کننده برنامه «خندوانه» اگفت که ۱۵ قسمت «قاچ» در ماه رمضان با فضای مناطق سیل زده روی آنتن می رود.

به گزارش تسنیم، سیدعلی احمدی تهیه کننده برنامه «خندوانه» شبکه نسیم، حضور عوامل «خندوانه» در مناطق سیل زده را ادای دین این برنامه به مردم شریف ایران دانست و تصریح کرد: از روز گذشته با سفر به استان خوزستان در بین مردم سیل زده حاضر شدیم و قرار است در این سفر آیتم های ویژه ای را با حضور مردم حادثه دیده ضبط کنیم تا از آن در 15 برنامه «قاچ» استفاده شود.

وی افزود: این 15 قسمت بخشی از تعهد 70 قسمت برنامه «قاچ» بود که قرار است مطابق با کنداکتور شبکه در نیمه اردیبهشت ماه امسال، در ماه مبارک رمضان پخش شود. این 70 برنامه «قاچ» با مشارکت سازمان جمعیت هلال احمر با هدف آگاهی بخشی درباره مخاطرات طبیعی مانند زلزله و سیل تولید شده است.

تهیه کننده «خندوانه» با توجه به شعار سال، تشویق به تولید و مصرف تولیدات داخلی را از اولویت های ساخت سری جدید این برنامه برشمرد و گفت: در تولید برنامه های آینده «خندوانه» اهتمام ویژه ای به این هدف می شود و از حضور کار آفرینان موفق کشور نیز بیشتر استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از ماه صفر فصل جدید «خندوانه» را روی آنتن شبکه نسیم خواهیم داشت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha