قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قرارداد ۱۷ میلیاردی مانع برکناری شفر از استقلال/ اخراج نه، توافق برای جدایی

پس از شکست تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده، مسئولان این باشگاه شفر را از نشستن روی نیمکت این تیم منع و مجیدی را جایگزین وی کردند.مسئولان باشگاه استقلال در شرایطی به این جمع بندی رسیده اند که از واژه اخراج برای شفر استفاده نمی کنند، چون این مربی یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و رقم قراردادش یک میلیون و دویست هزار دلار است؛ بنابراین باید این مربی آلمانی به صورت توافقی با استقلالی ها قطع همکاری کند.

قرارداد ۱۷ میلیاردی مانع برکناری شفر از استقلال/ اخراج نه، توافق برای جدایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

پس از شکست تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده، مسئولان این باشگاه شفر را از نشستن روی نیمکت این تیم منع و مجیدی را جایگزین وی کردند.

به گزارش میزان، پس از شکست شب گذشته تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پدیده شهرخودرو و عملا ناکامی این تیم در رسیدن به قهرمانی لیگ هجدهم، مسئولان باشگاه استقلال امروز (یکشنبه) به این نتیجه رسیدند که نشستن شفر روی نیمکت آبی پوشان در بازی های آینده این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را به حالت تعلیق در آورده و فعلا تا پایان فصل که حدود ۲۰ روز باقی مانده مسئولیت فنی تیم را به فرهاد مجیدی دستیار شفر بسپارند.

مسئولان باشگاه استقلال در شرایطی به این جمع بندی رسیده اند که از واژه اخراج برای شفر استفاده نمی کنند، چون این مربی یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و رقم قراردادش یک میلیون و دویست هزار دلار است؛ بنابراین باید این مربی آلمانی به صورت توافقی با استقلالی ها قطع همکاری کند.

باید دید آیا شفر با مسئولان باشگاه توافق خواهند کرد یا باشگاه استقلال شاهد یک پرونده مالی سنگین جدید در کمیته انضباطی فیفا خواهد بود.

یکی از مدیران ارشد باشگاه استقلال این خبر را تایید کرد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha