پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توضیح وزیر کشور درباره پیامک های پلیس به رانندگان بدحجاب

وزیر کشور توضیحاتی را درباره حواشی ایجاد شده پیرامون طرح امنیت اخلاقی و پیامک های ارسال شده به رانندگان بدحجاب ارائه کرد.

توضیح وزیر کشور درباره  پیامک های پلیس به رانندگان بدحجاب

عبدالرضا رحمانی فضلی، در حاشیه بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان و رؤسای ناجا با حضور در جمع خبرنگاران درباره پیامک های ارسال شده در مورد پیامک های اخلاقی و حواشی ایجاد شده در این خصوص گفت: ناجا باید قانون را رعایت کند و آنچه که باید از سوی ناجا انجام شود عمل به قانون است. تأمین امنیت شهروندان جز وظایف ناجا است و این نیرو تاکنون با تدبیر و رعایت مصالح در این خصوص عمل کردند.

وی ادامه داد: روشی در زمان سردار اشتری باب شد که روش خوبی است و من نیز آن را می پسندم. در این روش به جای آنکه در کوچه و خیابان با مظاهر برخورد علنی شود، مأموران پلیس ضمن اینکه گشت های خود را داشته و اقدام به امر به معروف می کنند برای افراد متخلف پیامکی را صادر می کنند و بر این اساس به افرادی که دچار خطا و اشتباه شدند تذکر می دهند و وقتی این موضوع به دو یا سه مورد می رسد باید تعهد دهند.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه ما کشوری اسلامی هستیم گفت: باید به ضابطان و مجریان قانون که بر اساس قانون عمل می کنند احترام بگذارند و کاری نکنیم که خدایی نکرده طوری رفتار شود که شاهد سوءاستفاده دشمنان باشیم.

ادامه دارد

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha