قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عضو شورای شهر قزوین:

طولانی شدن اجرای پروژه ها موجب سلب اعتماد مردم می شود

قزوین- رئیس کمیسیون برنامه ریزی و توسعه مدیریت انسانی شورای شهر قزوین طولانی شدن دوره اجرای برخی پروژه ها را مصادف با سلب اعتماد مردم دانست.

طولانی شدن اجرای پروژه ها موجب سلب اعتماد مردم می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ؛ محسن حق شناس در نشست مشترک با نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی که شنبه شب به مناسبت گرامی داشت روز ملی شوراها در سالن جلسات شورای شهر قزوین برگزار شد، از طولانی شدن دوره اجرای برخی پروژه ها ابراز ناخرسندی کرد و آن را همراه با سلب اعتماد مردم دانست.

رئیس کمیسیون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شورای شهر، با ارائه پیشنهاد تشکیل کمیته تخصیص بودجه در سطح استان، اذعان کرد: مناسب است در شرایط بحران اقتصادی کشور و کمبود پول، گروهی از مدیران استان به عضویت این کمیته درآمده و با کلان نگری به تعیین اولویت های ضروری استان بپردازند تا تخصیص اعتبار و هزینه به بهترین شکل مدیریت شود.

وی این روش را عامل مؤثری بر رفع مشکلات شهری و استانی دانست و گفت: در غیر این صورت مشکلات همواره پابرجا باقی خواهند ماند.

وی از وجود برخی مشکلات ابراز ناراحتی کرد و گفت: حضور اعضای شورا در خیابان شهید انصاری شرقی سخت و همراه با ناراحتی است چرا که مسئولان استان نتوانسته اند با جسارت کافی مشکل ساکنان این خیابان را مرتفع کنند.

این نماینده مردم قزوین در شورای شهر با اشاره به اینکه برخی از مشکلات سالهاست لاینحل باقی مانده اند، مطرح کرد: چرا موضوعاتی مانند کمربندی نسیم شمال از سال ۹۳ و یا خیابان شهید انصاری شرقی از سالیان دور همچنان پابرجا باقی مانده است؟

دولت، اقتصاد جامعه را رها کرده

فرج اله فصیحی رامندی رئیس کمیسیون مالی شورای شهر قزوین نیز در این جلسه، گرانی و مشکلات اقتصادی را مهم ترین رنجی دانست که امروز جامعه را دچار سختی و مشقت ساخته است.

وی با بیان این مطلب که اعتقاد دارم دولت بُعد اقتصادی جامعه را رها کرده، تاکید کرد: حتی اگر دولت هم اقتصاد کشور را رها کند، مجلس نه تنها نباید آن اقتصاد را نادیده بگیرد بلکه باید با حساسیت بیشتری آن را مورد پیگیری قرار دهد.

این نماینده مردم قزوین در پارلمان محلی اضافه کرد: قیمت کالاهای اساسی افزایش زیادی پیدا کرده و اوضاع اقتصادی کاملاً نابسامان است؛ از همین رو از نمایندگان مردم در خانه ملت انتظار می رود اقدام و عکس العمل مناسبی در این خصوص داشته باشند.

رئیس کمیسیون مالی شورای شهر قزوین از نمایندگان مجلس خواست تا به عنوان وکلای مردم در پارلمان ملی و در سطح کلان کشور پیگیر مسائل اقتصادی و مشکلات ناشی از تورم باشند.

این عضو شورای شهر قزوین با بیان این مطلب که در برخی موارد انتظارات از نمایندگان مردم مجلس فراتر از حدود استانی است، از عدم اتمام تعطیلات نوروزی برخی مسئولان از جمله رئیس جمهوری و یکی از استانداران در هنگام بروز سیل در چندین استان کشور ابراز ناراحتی کرد.

وی اظهار داشت: در زمان غیبت برخی از مسئولین از نمایندگان مجلس انتظار می رفت تا با تشکیل جلسه فوق العاده و بررسی این موضوع، واکنش بهنگامی از خود نشان دهند که چنین نشد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha