قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل مهندسی سازمان بنادر:

143 فقره مجوزساخت وبهره برداری پروژه های بندری ودریایی صادرشد

تهران مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی از ساماندهی و اعطای 143 فقره موافقت اولیه، مجوز ساخت و بهره برداری پروژه های بندری و دریایی در سال 97 خبر داد.

143 فقره مجوزساخت وبهره برداری پروژه های بندری ودریایی صادرشد

از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، « حمیدرضا خلیلی» افزود: این مجوزها برای انجام طرح های بندری و دریایی در سواحل شمال و جنوب کشور صادر شد.
به گفته این مقام مسئول در سازمان بنادر، سال گذشته تعداد 24 نوبت جلسه کمیته صدور مجوز سازه های دریایی برگزار شد و براساس مدارک ارسالی متقاضیان به سامانه جامع « مدیریت و نظارت بر سواحل کشور » و بررسی اکثریت اعضا، در نهایت با صدور و تمدید تعداد 42 فقره موافقت اولیه، صدور و تمدید تعداد 67 فقره مجوز ساخت و صدور و تمدید تعداد 34 فقره مجوز بهره برداری موافقت شد.
خلیلی یادآورشد: براساس بند 22 ماده 3 آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال 1348 مجلسین و الحاقیه تبصره مصوب سال 1387 مجلس شورای اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی موظف است از ساخت و ساز و یا بهره برداری از تأسیسات و تجهیزات فاقد مجوز از این سازمان، از طریق مراجع ذی صلاح قانونی جلوگیری کند.
طبق ضوابط و مقررات هرگونه ساخت وساز در سواحل شمالی و جنوبی کشور باید با مجوز کمیته صدور مجوز سازه های دریایی انجام شد و اگر پروژه ای بدون مجوز این کمیته ساخته شود، غیرقانونی محسوب شده و نسبت به تخریب آن اقدام می شود.
شبک**1108**1392

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha