قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

44 مصوبه برای شهرستان سرایان اجرا می شود

بیرجند استاندار خراسان جنوبی گفت: 44 مصوبه در راستای توسعه شهرستان سرایان در زمینه های مختلف آموزشی، ورزش، زیرساخت ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید اجرایی می شود.

44 مصوبه برای شهرستان سرایان اجرا می شود

محمد صادق معتمدیان شنبه شب در نشست جمع بندی سفر استاندار خراسان جنوبی به سرایان افزود: از مسئولان استان و مدیران دستگاه های اجرایی انتظار داریم که 2 بار در سال با همین روال به شهرستان ها سفر کنند و پیگیر اجرای مصوبات باشند.
وی گفت: در بخش زیرساخت های شهرستان با کمبودهایی مواجه هستیم که با هم افزایی و همدلی مدیران و مسئولان مربوط خدمات قابل توجهی به مردم ارائه خواهیم کرد.
استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: مصوبات شهرستان سرایان تا مرحله اجرایی شدن دنبال می شود و امید است اجرای کامل این مصوبات باعث توسعه سرایان و کاهش مشکلات و دغدغه مردم شود.
استاندار خراسان جنوبی همچنین امشب از دانشکده کشاورزی سرایان بازدید کرد.
معتمدیان در این بازدید مسائل و مشکلات این دانشکده را از نزدیک بررسی و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.
دانشکده کشاورزی سرایان سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون زیر نظر دانشگاه بیرجند در 2 رشته محیط زیست و مهندسی ژنتیک گیاهی تا مقطع لیسانس فعالیت می کند.
این دانشکده هفت هزار مترمربع فضای آموزشی دارد و مساحت آن 40 هکتار است.
100 دانشجو در این دانشکده در حال تحصیل هستند که 70 نفر دختر و بقیه پسر هستند.
استاندار خراسان جنوبی که از روز چهارشنبه هفته گذشته با همراهی نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی و معاون اقتصادی خود به شهرستان های بشرویه، طبس و فردوس سفر کرده است، شامگاه جمعه وارد شهرستان سرایان شد.
دیدار با فعالان اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان سرایان، دیدار با خانواده شهدا، برپایی میز خدمت و بازدید از مناطق مختلف این شهرستان از برنامه های معتمدیان در سرایان بوده است.
شهرستان سرایان در شمال غربی خراسان جنوبی و 160 کیلومتری بیرجند است.
7556*7559*3028

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha