قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۴۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد خبر داد:

تاسیس اولین مرکز یادگیری و توسعه اجتماعی ـ اقتصادی کشور در بهاباد

یزد ـ مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از راه اندازی نخستین مرکز یادگیری و توسعه اجتماعی - اقتصادی کشور در شهرستان بهاباد خبر داد.

تاسیس اولین مرکز یادگیری و توسعه اجتماعی ـ اقتصادی کشور در بهاباد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فخرالسادات خامسی هامانه با اشاره به تأسیس و راه اندازی نخستین مرکز یادگیری و توسعه اجتماعی و اقتصادی کشور در بهاباد اظهار داشت: این مرکز با هدف ایجاد کسب و کارهای محلی و خرد، تقویت مهارت های اجتماعی -اقتصادی، بهره گیری از ظرفیت های بومی زنان و جوانان و حمایت از طرح های منتخب و ایجاد کسب و کار راه اندازی شده است.

وی، تربیت تسهیل گران و مربیان بومی در سطح شهرستان بهاباد، راه اندازی اتاق کارآفرینی مدارس در حداقل دو دبیرستان، افزایش نشاط اجتماعی بانوان از طریق ایجاد گروه های خودیاری، راه اندازی و ایجاد یک مرکز توسعه محلی ویژه زنان، جوانان و دانش آموزان را از دیگر اهداف تأسیس این مرکز برشمرد.

خامسی هامانه خاطرنشان کرد: این مرکز با حضور استاندار یزد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان افتتاح شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد بیان کرد: گروه های هدف برای دریافت خدمات از این مرکز می توانند به فرمانداری بهاباد مراجعه کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha