قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شب ویژه ستاره شیلیایی بارسلونا در نوکمپ

آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بارسلونا، در مسیر کسب یک قهرمانی دیگر قرار دارد.

شب ویژه ستاره شیلیایی بارسلونا در نوکمپ

ویدال در تابستان سال قبل و در حالیکه در آستانه انتقال به اینتر قرار داشت، در آخرین لحظه تصمیم خود را عوض کرده و به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت داد تا علیرغم شروعی نه چندان خوب در نوکمپ، در ادامه به یکی از بازیکنان موثر آبی اناری ها تبدیل شود.

 

در صورت کسب پیروزی در بازی امشب مقابل لوانته، بارسلونا برای دومین سال متوالی فاتح لالیگا خواهد شد و ویدال می تواند برای هشتمین سال پی در پی، قهرمانی در لیگ را با تیم های خود جشن بگیرد.

 

 

ویدال در سال 2011 از بایرلورکوزن راهی یوونتوس شد و ورود او مصادف با آغاز حکمرانی بیانکونری در سری آ گردید و ستاره شیلیایی چهار اسکودتوی متوالی را با لباس یوونتوس در ایتالیا فتح کرد.

 

در تابستان سال 2015، ویدال به پیشنهاد بایرن مونیخ پاسخ مثبت داد و در بوندسلیگا نیز همراه باواریایی ها موفق شد سه بار پشت سر هم با لباس بایرن مونیخ قهرمانی را کسب کرده و به عملکرد فوق العاده خود استمرار بخشد و و حالا وی در بارسلونا در آستانه کسب یک قهرمانی دیگر است.

 

اما جالب اینجاست ویدال طی این سالها هرگز با تیم های خود موفق به فتح لیگ قهرمانان نشده و امسال می تواند به این عنوان نیز با لباس بارسلونا دست یابد.

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha