قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله مکارم شیرازی: عربستان گاو شیرده است؛ اگر گاهی اوقات لگدی هم زد، نباید کاریش داشت

آیت الله ناصر مکارم شیرازی یکی از مراجع تقلید در واکنش به اعدام ۳۷ فعال مذهبی در عربستان گفت: ما این جنایت بسیار فجیع را شدیدا محکوم و برای نابودی آل سعود خبیث دعا می کنیم.

آیت الله مکارم شیرازی: عربستان گاو شیرده است؛ اگر گاهی اوقات لگدی هم زد، نباید کاریش داشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

آیت الله ناصر مکارم شیرازی در واکنش به اعدام 37 فعال مذهبی در عربستان گفت: ما این جنایت بسیار فجیع را شدیدا محکوم و برای نابودی آل سعود خبیث دعا می کنیم.

به گزارش مرکز خبر حوزه، وی روز شنبه در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم افزود: آل سعود بدون این که این ها را محاکمه کند و یا محاکمه شان علنی باشد، بیرحمانه آنها را به شهادت رسانده است.

وی با بیان اینکه سابقه این جمعیت معلوم است، افزود: اساس وهابیت برکشتن انسان های بیگناه است، در کتاب هایشان نیز این مساله وجود دارد، آنها غیرخودشان را مستحق قتل می دانند و با بهانه های واهی زوار قبور بزرگان را محکوم به قتل می کنند.

این مرجع تقلید گفت: اخیرا این موضوع علاوه بر جنبه مذهبی جنبه سیاسی نیز پیدا کرده است و هر کس را که احتمال دهند، بر ضدشان باشد را، تحت فشار شدید و او را به شدیدترین نحو تحت شکنجه و آزار و اذیت قرار می دهند.

وی افزود: عجیب تر از همه، سکوت مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر در قبال این جنایت است؛ اگر یک نفر از این ها در ایران بود، دادشان بلند می شد، 37 تَن به قتل می رسند، اما در پی این جنایت سر و صدای چندانی راه نیفتاد، چراکه این ها گاو شیرده هستند و اگر گاهی اوقات لگدی هم زد، نباید کاریش داشت.

وی بیان کرد: آمریکایی های جنایتکار، بردگان پول های کثیف، چشم خود را روی هم می گذارند و گاهی اوقات توجیه هم می کنند و می گویند این ها تشخیص داده اند که مجرم هستند و مجازات شان کرده اند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha