قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون رئیس جمهوری از حاشیه مشهد بازدید کرد

مشهد معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در سفر به مشهد روز شنبه از یک روستا، یک واحد تولیدی و مسیلهای حاشیه این کلانشهر بازدید کرد.

معاون رئیس جمهوری از حاشیه مشهد بازدید کرد

معصومه ابتکار از چند واحد کارگاهی روستای گرجی علیا در حاشیه مشهد، یک واحد تولید و بسته بندی زیتون در شهرک صنعتی توس و مسیلهای منتهی به رودخانه "کشف رود" در حاشیه این شهر بازدید کرد.
سرپرست فرمانداری مشهد در حاشیه این مراسم به گفت: با توجه به سابقه حضور خانم ابتکار در سازمان محیط زیست بازدید ایشان از رودخانه "کشف رود" نشان دهنده دغدغه معاون رئیس جمهوری در خصوص مسائل زیست محیطی است.
حیدر خوش نیت افزود: در این بازدید علاوه بر ارائه گزارشی در زمینه اهمیت کشف رود در هدایت روان آبها و سیلابهای مشهد ، اقدامات صورت گرفته برای لایروبی مسیلهای سیاسک و زرکش نیز تشریح شد.
وی اظهار داشت: معاون رئیس جمهوری همچنین در بازدید از چند واحد تولیدی لباس در روستای گرجی علیا در جریان مشکلات و دغدغه های مالکان و کارگران این واحدهای تولیدی قرار گرفت.
روستای گرجی علیا در مسیر جاده مشهد - کلات و هفت کیلومتری این کلانشهر قرار دارد.
این روستا با 2 هزار و 400 نفر جمعیت دارای حدود 50 واحد و کارگاه تولیدی است.
رودخانه "کشف رود" در حومه شمالی کلانشهر مشهد از به هم پیوستن 2 رود فرعی جاری شده از کوههای هزار مسجد و بینالود تشکیل می شود و پس از جمع آوری سیلابهای این شهر و عبور از شمال شهر در مسیر شرق جریان یافته و به رودخانه هریرود می پیوندد.
3221 / 6053

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha