قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار رحیمی:

همه تلاش ها باید به ارتقا انضباط اجتماعی منجر شود

رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به اهمیت عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی در ایجاد و ارتقا احساس امنیت، گفت: همه تلاش ها باید با ارتقا انضباط اجتماعی و نظم عمومی منجر شود.

همه تلاش ها باید به ارتقا انضباط اجتماعی منجر شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار حسین رحیمی با حضور در اولین جلسه قرارگاه کاهش تصادفات راهنمایی و رانندگی در سال ۹۸، گفت: حضور گسترده تمامی نیروها در پلیس راهنمایی و رانندگی، بسیار مهم است و صرف دیده شدن مأموران راهور، برای شهروندان مایه آرامش و احساس امنیت است.

این مقام انتظامی، با اشاره به این که تمامی تلاش ها باید به ارتقای انضباط اجتماعی و نظم عمومی و کاهش حوادث و سوانح ترافیکی و ارتقای رضایتمندی جامعه منجر گردد، افزود: فرهنگ سازی به واسطه شناخت جمعیت هدف و با تربیت اساتید، فرهنگ سازان، همیاران پلیس، آموزش ادارات و سازمان ها و همچنین توجه به انضباط ترافیکی در میادین سطح شهر از جمله نکاتی است که باید به آنها توجه شود.

وی اظهار داشت: دانستن اصول مدیریت و پیاده کردن آن در تمام سطوح کاری از جمله موضوعات مهمی است که همه مدیران و فرماندهان باید در نظر داشته باشند.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: مسئولیت، امانتی است که به ما سپرده شده و باید این حقیقت را دانست که دچار روزمره گی شدن، بدترین چیزی است که یک مدیر می تواند گرفتارش شود.

سردار رحیمی، بیان داشت: اهتمام ویژه به معنویات، صیانت و سلامت مجموعه تحت مدیریت، از فشارهای مدیریتی کاسته و به بهبود عملکرد مجموعه منجر می شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان خاطرنشان کرد: آموزش نیروها در خصوص وظایف و مأموریت ها و همچنین در خصوص نحوه رفتار با شهروندان و اقتدار در انجام وظیفه، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha