قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: نگران امنیت تیم و هواداران پرسپولیس در تبریز و اصفهان هستیم

ایرج عرب گفت: با توجه به اتفاقاتی که در هفته های گذشته در بازی های لیگ روی داده و همچنین نحوه آغاز حوادث روز گذشته ورزشگاه آزادی که فیلم و تصاویر آن توسط رسانه های مستقل بازتاب داشت و با تهدید رسانه ای یکی از بازیکنان علیه هواداران پرسپولیس، همراه بود، نگرانی های بسیاری برای ما، نسبت به بازی هایی که در تبریز و اصفهان پیش رو داریم به وجود آمده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: نگران امنیت تیم و هواداران پرسپولیس در تبریز و اصفهان هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاقات بازی های هفته های گذشته، نگران امنیت اعضای تیم پرسپولیس و هواداران در تبریز و اصفهان هستیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب درباره اتفاقات دیدار سرخپوشان و سپاهان در هفته بیست وهفتم لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در هفته های گذشته در بازی های لیگ روی داده و همچنین نحوه آغاز حوادث روز گذشته ورزشگاه آزادی که فیلم و تصاویر آن توسط رسانه های مستقل بازتاب داشت و با تهدید رسانه ای یکی از بازیکنان علیه هواداران پرسپولیس، همراه بود، نگرانی های بسیاری برای ما، نسبت به بازی هایی که در تبریز و اصفهان پیش رو داریم به وجود آمده است. بر همین اساس، تماس هایی با مقام های فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و به ویژه اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی داشتیم.

وی ادامه داد: در این گفت وگوها، نگرانی جدی خود را نسبت به امنیت جانی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و هواداران مان اعلام کردیم و خواستار فکر و اقدام عملی جدی برای جلوگیری از حوادث ناخوشایند و غیرقابل جبران شدیم. با احترام به تماشاگران فهیم فوتبال در سراسر کشور از جمله دو شهر تبریز و اصفهان، واقعیت این است که همیشه گروه هایی هستند که مشکل ساز می شوند و اکنون با شرایطی که در بازی های هفته های گذشته لیگ برتر روی داده است و تهدیدهایی که صورت می گیرد، اصلاً نمی توانیم شرایط را عادی تلقی کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بی تردید کل مجموعه فوتبال و لیگ با شرایطی خاص و از این جهات، با بحران روبه روست. بر همین اساس، از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته انضباطی به عنوان مراجع مسئول و ذی ربط خواسته ایم در بازی پیش روی لیگ برتر که در تبریز خواهیم داشت و بازی نیمه نهایی جام حذفی که در اصفهان خواهد بود، تدابیر لازم برای تأمین امنیت جانی اعضای تیم و هواداران و همچنین شرایط استاندارد جهت برگزاری مسابقه فراهم شود تا از بروز حوادث غیرقابل جبران جلوگیری شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha