قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نمایشگاه قاب همدلی+فیلم

در نمایشگاه قاب های همدلی 35 عکس از مناطق سیل زده کشور در گالری اکنون اصفهان به نمایش درآمد.

نمایشگاه قاب همدلی+فیلم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فاطمه شفیعی در خصوص نمایشگاه قاب های همدلی اظهارکرد: به منظور کمک به سیل زدگان 35 قطعه عکس هنری و خبری از 12 عکاس برجسته کشور در قالب نمایشگاه "قاب های همدلی" به مدت شش روز به نمایش عموم در می آید.

وی با بیان اینکه عکس ها از1۵۰ هزار تا یک  میلیون تومان به فروش می رسد، افزود: هزینه عکس های فروخته شده توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان به سیل زدگان داده می شود و خوشبختانه در روز اول نمایشگاه بیشتر تابلوها به فروش رسید.

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان با بیان اینکه نمایشگاه عکس قاب های همدلی با همکاری خبرگزاری و حمایت فصلنامه عکاسی و همکاری جمعیت هلال احمر اصفهان و کیوریتور ابراهیم عرب بیگی در گالری "اکنون" واقع  در خیابان خاقانی، کوچه افشین، بن بست حریر، پلاک ۹ برگزار می شود، ادامه داد: در این نمایشگاه عکس های آریا جعفری، روزبه روزبهانی، حسن غفاری، خشایار جوانمردی، سهیل زندآذر، سمانه اصغری، امین رحمانی و ایمان حامی خواه به نمایش گذاشته شده است.

شفیعی با بیان اینکه عکاسان خبری و هنری در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: این عکاسان با حضور در سه منطقه سیل زده آق قلا گلستان، لرستان و خوزستان از زوایای مختلف، عمق فاجعه سیل را به نمایش در آوردند.

وی افزود: تعدادی از این عکس ها در شبکه های اجتماعی به طور گسترده دیده شده و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. تمام عکاسانی که در این رویداد شرکت کردند حق تألیفی بابت عکس های خود دریافت نکردند.

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha