قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده مجلس: ۷۱ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:: در حال حاضر حدود ۷۱ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که تکمیل آن ها نیازمند اتخاذ تدابیر لازم است.

نماینده مجلس: ۷۱ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بودجه عمرانی کشور در سال جاری را حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:: با این اعتبار اندک تکمیل پروژه های نیمه تمام چند دهه زمان می برد.
یوسف نژاد لازمه تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی را واگذاری آن به بخش خصوصی دانست و افزود: باید راهکاری پیشنهاد شود تا بخش خصوصی در قالب اقتصاد مقاومتی برای تکمیل این پروژه ها وارد میدان شود.
وی با انتقاد از بی توجهی به اقتصاد مقاومتی در سطح ملی و استانی بر توجه به این بخش برای رونق تولید و اقتصاد کشور تاکید کرد.


**پیگیری اجرایی شدن منطقه آزاد
عضو هیات رئیسه مجلس همچنین از تاخیر در اجرایی شدن منطقه آزاد برای مازندران انتقاد کرد و دلیل آن را هم نبود همدلی و همکاری در سطح استان برشمرد.
یوسف نژاد از استاندار مازندران که از نیرو های بومی استانی است و زمستان سال گذشته به عنوان بیست و سومین استاندار این استان معرفی شد خواست تا با ایجاد همگرایی و همدلی، اجرایی شدن منطقه آزاد را یپگیری کند.
وی از پایین بودن ریسک مدیریتی در اجرای پروژه های عمرانی در سطح مازندران نیز انتقاد کرد و دلیل این کار را ناشی از تذکرات متعدد دستگاه های نظارتی دانست.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha