قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار شهرستان البرز: 

توجه به ایمنی و منافع عمومی در مواقع بحران ضروری است

قزوین- فرماندار شهرستان البرز گفت: در زمان بروز بحران شناخت از حوزه کاری و اطمینان از اقدامات صورت گرفته و تامین ایمنی و منافع عمومی حائز اهمیت است.

توجه به ایمنی و منافع عمومی در مواقع بحران ضروری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رضا گروسی صبح شنبه در جلسه حفاظت از منابع آب شهرستان که در فرمانداری برگزار شد با اشاره به ضرورت گام برداشتن در جهت اطمینان بخشی به مردم اظهار کرد: منافع و ایمنی عموم جامعه در تمام امور بخصوص وقوع بحران مورد توجه قرار گیرد، لذا شناخت و اطمینان از اقدامات صورت گرفته در این خصوص از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: اقدامات خوب و مؤثری در روستاهای کوچار و حسن آباد صورت گرفته که بخشی از این فعالیت ها مربوط به گذشته است لذا توجه به بهبود امور و گام برداشتن در جهت اطمینان بخشی به مردم لازم است تا با پرهیز از حواشی به ارائه خدمات بهتر و مؤثرتر اهتمام ورزیده شود.

گروسی افزود: باید لایروبی و پاکسازی در مسیرهای شهری توسط شهرداری و در محدوده شرکت شهر صنعتی توسط این شرکت انجام شود، زیرا این اقدامات هزینه نبوده و به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود تا هزینه های دیگری بر شهرستان تحمیل نشود.

وی در ادامه خواستار پیگیری جدی مسئول امور آب شهرستان در خصوص تعیین تکلیف متصرفین حریم و بستر رودخانه شد و اظهار داشت: ضروری است ایمنی و منافع عموم مردم در تمامی شرایط در چارچوب قوانین و مقررات مورد پیگیری و توجه قرار گیرد تا از بروز حوادث احتمالی به دلیل این قبیل تصرفات پیشگیری شود.

فرماندار البرز تاکید کرد: رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نیز لازم است طرح ساماندهی انهار از انتهای مسیر شرکت شهر صنعتی تا جاده اصلی را در دستور کار خود قرار دهد.

وی گفت: طرح جامع مطالعاتی و نهایی تعیین تکلیف ادامه مسیر رودخانه یالیان حد فاصل جاده تا کوچار توسط امور آب شهرستان برآورد هزینه شود و در صورتی که در مسیر روستای یادشده فعالیتی صورت می گیرد باید ملاحظات کارشناسی اداره راه و شهرسازی نیز در این طرح مورد توجه قرار گیرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha