قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۳۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هفت میلیارد ریال کالای قاچاق در تنگستان و دشتستان کشف شد

بوشهر جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: هفت میلیارد و400 میلیون ریال کالای قاچاق شامل تخمه آفتابگردان و قطعات کولرگازی در شهرستان های تنگستان و دشتستان این استان کشف شد.

هفت میلیارد ریال کالای قاچاق در تنگستان و دشتستان کشف شد

سرهنگ حیدر سوسنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان تنگستان روز گذشته حین کنترل خودروهای عبوری درراه هایارتباطی، یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی کردند.
وی بیان کرد: در بازرسی از این کامیون 13 تن تخمه آفتابگردان فاقد مدارک گمرکی به ارزش سه میلیارد و 900 میلیون ریال کشف شد.
سوسنی ادامه داد: در این ارتباط یک نفر دستگیر شد که پس از تشگیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
وی گفت: همچنین ماموران پلیس آگاهی بوشهر با رصد اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های فنی از بارگیری و انتقال یک محموله قطعات کولرگازی از شهرستان دشتستان به خارج از استان بوشهر مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.
سوسنی ادامه داد: ماموران آگاهی بوشهر پس از بررسی صحت و سقم محموله قاچاق به محل اعزام و پس از تعقیب و مراقبت به یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق مشکوک شدند.
وی گفت: آنها در یک عملیات ضربتی کامیون را درخروجی شهرستان دشتستان متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآور شد: در بازرسی از این خودرو 63 هزار قطعه یدکی کولرگازی به ارزش سه میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد.
سوسنی افزود: در این ارتباط نیز یک متهم دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی شهرستان دشتستان معرفی شد.
76043/212

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha