پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در راهپیمایی حمایت از قدس؛

هزاران اردنی اقدامات صهیونیست ها را محکوم کردند

تهران هزاران نفر از مردم اردن جمعه شب در راهپیمایی بزرگی که در منطقه «سویمه» در استان «الشونه الجنوبیه» در جنوب شرق اردن و مرزهای فلسطین اشغالی برگزار شد، جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین را محکوم کردند.

هزاران اردنی اقدامات صهیونیست ها را محکوم کردند

به نقل از خبرگزاری پترا اردن، «عبدالحمید الذنبیات» دبیرکل گروه اخوان المسلمین در این راهپیمایی که به نام «قدس؛ دروازه پیروزی» نامگذاری شده، گفت: ما در نزدیک ترین نقطه به سرزمین مقدس فلسطین و قلب تپنده آن یعنی قدس قرار داریم و از همه زنان و مردان اردنی می خواهیم که در مقام رویارویی با پروژه صهیونیستی تحت حمایت غرب بایستند.
الذنیبات تصریح کرد: تمامی شهروندان اردن به مقابله با معامله قرن تأکید دارند و از دولت امان می خواهیم که این مسأله را با لغو معامله خرید گاز و تجدید نظر در روابط با اشغالگر رژیم صهیونیستی عملی کند.
«مراد العضایله» دبیرکل «حزب جنبش اسلامی کار» اردن بر موضع ملت این کشور برای رد هرگونه توطئه در خصوص حل مسأله فلسطین و خدشه دار شدن ماهیت عربی و اسلامی قدس تأکید کرد و گفت: ملت اردن با صدای رسا فریاد سر می دهند که قدس و الاقصی فروشی نیست؛ ما گرسنگی را تحمل می کنیم اما نسبت به فلسطین اهمال نخواهیم کرد؛ چرا که دفاع از قدس همان دفاع از امان و دیگر شهرهای اردن است.
العضایلة افزود: ملت اردن و فلسطین معامله قرن را که مستلزم دست کشیدن از فلسطین، قدس و کنار گذاشتن حق بازگشت آوارگان است، به شکست خواهند کشاند و ما اعلام می کنیم که خون هایمان فدای فلسطین و اقصی باد.
دبیرکل حزب جنبش اسلامی کار اردن خطاب به شرکت کنندگان گفت: شما امروز در نزدیک ترین محل به قدس و فلسطین قرار دارید؛ قدس تنها یک تکه زمین نیست، بلکه دفاع از آن در واقع دفاع از اردن و فلسطین است.
العضایله در پایان، اقدام برخی کشورها برای عادی سازی روابط با اشغالگران قدس را بشدت محکوم کرد و گفت: ای مردم اردن، مأموریت شما آزادسازی فلسطین است و هیچ چاره ای جز آن ندارید.
شبس**9363**1504

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha