قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون فرهنگی وزارت ورزش:

ملت ایران همواره مناسبات بین المللی خود را با صلح دنبال می کند

تهران معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش ابزار توسعه دوستی ها است و ملت ایران همواره مناسبات بین المللی خود را با صلح دنبال می کند.

ملت ایران همواره مناسبات بین المللی خود را با صلح دنبال می کند

«عبدالحمید احمدی» جمعه شب در مراسم اختتامیه جام دیپلمات ها ضمن تجلیل از فدراسیون گلف به خاطر برگزاری این تورنمنت بین المللی، ورزش را ابزار توسعه دوستی ها و ملت ایران را ملتی صلح طلب دانست.
وی ادامه داد: ارزشمند است که به بهانه ورزش بتوانیم مراودات بین المللی را توسعه دهیم و از ورزش به عنوان ابزاری برای توسعه دوستی ها استفاده کنیم.
احمدی تاکید کرد: ورزش فرصتی است که با استفاده از آن علاوه بر بهره مندی از این رشته برای سلامتی، می توان دوستی میان کشورها را توسعه داد و فدراسیون گلف این کار را به خوبی انجام داد.
احمدی تاکید کرد، ملت ایران میهمان نواز است که همواره با رویکرد صلح مناسبات خود با دنیا را دنبال می کند.
حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف نیز در این مراسم با اشاره به کشورهای شرکت کننده اظهار کرد: بیش از 40 دیپلمات از حدود 30 کشور به عنوان شرکت کننده و ناظر در مسابقات و مراسم اختتامیه حضور داشتند.
وی افزود، با توجه به اینکه گلف رشته ای المپیکی و در رنکینگ امتیاز دهی این تورنمنت قرار دارد، با تلاش خانواده گلف، همراهی دستگاه ورزش و اراده ملی پوشان و کادر فنی المپیک 2024 پاریس و ارتقای شرایط بین المللی این رشته مفرح را در ایران هدف گرفته ایم.
ورزشی **9118**شبس**1613

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha