قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سوسنگرد اولین مقصد تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری است

اهواز مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با اشاره به اجرای طرح امداد فرهنگی کانون تحت عنوان پیک امید در مناطق سیل زده کشور، گفت: تماشاخانه سیار با ورود به استان خوزستان قرار است در مناطق سیل زده به ارائه برنامه های فرهنگی، هنری و نمایشی بپردازد.

سوسنگرد اولین مقصد تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید کیانی شامگاه جمعه با اشاره به اینکه این تماشاخانه امشب وارد استان خوزستان شده است، گفت: مربیان و گروه های داوطلب تئاتر انجمن نمایش کانون کاروان پیک امید را همراهی می کنند و ضمن اجرای برنامه های فرهنگی هنری، سه هزار بسته فرهنگی و اقلام اهدایی شورای نظارت و انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان اسباب بازی را به کودکان سیل زده اهدا خواهند کرد.
وی ادامه داد: تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور صبح شنبه (فردا) در اولین برنامه خود به محل اسکان سیل زدگان در شهر سوسنگرد سفر می کند و به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
این عضو شورای اجتماعی استان خوزستان افزود: کاروان امداد فرهنگی کانون کشور در چهار روز حضور خود در استان خوزستان صبح، بعدازظهر و شب برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی را برای سیل زدگان برگزار می کند.

*توزیع چهار هزار جلد کتاب بین کودکان سیل زده
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان همچنین با اشاره توزیع بیش از چهار هزار جلد کتاب بین کودکان مناطق سیل زده، گفت: کتابخانه های سیار کانون همزمان با اسکان اضطراری سیل زدگان در اردوگاه ها به ارائه خدمات فرهنگی پرداخت.
کیانی یادآور شد: این فعالیت ها از 12 فروردین ماه آغاز شده است و همچنان این خدمات رسانی ها ادامه دارد.
وی تصریح کرد: این کتابخانه ها تاکنون در کمپ های الهایی اهواز ، جوادالائمه حمیدیه، نیشکر فارابی شادگان، آهودشت شوش و گوریه شوشتر حضور یافته و خدمت رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان ارائه کردند.
این عضو شورای اجتماعی استان خاطرنشان کرد: این مراکز سیار طی این مدت به اجرای برنامه های قصه گویی، شعرخوانی، نمایش فیلم، نمایش خلاق، کتاب خوانی و کارگاه های نقاشی، کاردستی و... برای کودکان و نوجوانان پرداخته اند.
تماشاخانه سیار کانون کشور با هدف خدمت رسانی فرهنگی به سیل زدگان تا 9 اردیبهشت ماه 1398 در استان خوزستان حضور دارد.
6068

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha