قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان:

درگذشتگان خدمت به سیل زدگان به عنوان شهید معرفی شوند

اهواز ـ مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان خواستار معرفی درگذشتگان خدمت به سیل زدگان خوزستان به عنوان شهید و به صورت رسمی شد.

درگذشتگان خدمت به سیل زدگان به عنوان شهید معرفی شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نبی زاده شامگاه جمعه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت سیل خوزستان در مسجد اعظم اهواز اظهار کرد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور تماس گرفت و خیلی ابراز ناراحتی کرد از اینکه در جمع شما نتوانست حضور پیدا کند ولی به خانواده شهدا سلام مخصوص رساند.

وی با اشاره به اینکه اکنون در دوران مطالبه گری انقلابی هستیم، افزود: امروز در این دوران، عصر و زمان گام دوم انقلاب قرار داریم و همه حزب الهی ها، روحانی ها، بسیجی ها و مردم جهادی باید مطالبه گری انقلابی داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین نبی زاده تصریح کرد: امروز به عنوان نماینده جبهه فرهنگی - تبلیغی خوزستان به همه مسئولان اعلام می کنم که تمام تلاش خود را برای اینکه عزیزان ما شهید خدمت محسوب شوند، به کار گیرند تا به این واسطه تشویق جدی برای همه جوانان که گام در راه حرکت های انقلابی می گذارند به وجود بیاید.

روز دوشنبه دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

در این حادثه، این نیروهای بسیجی ناحیه سپاه کارون به نام های محمد ناصری و سید محسن موسوی در حین انجام مأموریت از سه راه خرمشهر به مسیر کوت عبدالله بودند که دچار سانحه رانندگی شدند و جان به جان آفرین تسلیم کردند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha