قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حواشی دیدار پرسپولیس و سپاهان؛

بارش سنگ در« آزادی»/ صورت های خونین هواداران در ورزشگاه!

درگیری هواداران پرسپولیس و سپاهان حاضر در ورزشگاه آزادی و پرتاب سنگ به سمت یکدیگر باعث مصدومیت تعدادی از تماشاگران شد.

بارش سنگ در« آزادی»/ صورت های خونین هواداران در ورزشگاه!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان در حالی از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که قبل از شروع بازی، درگیری شدیدی بین هواداران دو تیم رخ داد.

هواداران سپاهان که تعداد آنها به ۵ هزار نفر می رسید با حدود ۷۰ هزار هوادار پرسپولیس حاضر در ورزشگاه آزادی، درگیری لفظی پیدا کردند. شعارهای تند هواداران دو تیم باعث شد تا کار به پرتاب سنگ بکشد؛ سنگ هایی که مشخص نیست از کجا به داخل استادیوم آورده شده است.

سنگ پرانی های هواداران هر دو تیم باعث شد تعدادی از هواداران پرسپولیس و سپاهان اصفهان دچار خونریزی در ناحیه سر شوند. اتفاق تلخی که ورود نیروهای یگان ویژه را به همراه داشت که باعث درگیری فیزیکی بین آنها شد.

درحالی که حدود یک ساعت تا شروع دیدار باقی مانده است، به دلیل تکمیل شدن ورزشگاه آزادی، کلیه درب ها با هماهنگی عوامل انتظامی و مسئولان ورزشگاه، بسته شد و تنها تماشاگرانی که در مجموعه حضور دارند، می توانند به استادیوم وارد شوند.

تعداد بی شماری از هواداران بیرون از ورزشگاه، پشت درب ها مانده و مسئولان انتظامی از آنها می خواهند زودتر به خانه هایشان بازگردند تا بتوانند این دیدار را از طریق گیرنده های خود تماشا کنند.

دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha