قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حلالی: باخت برابر الاهلی درس پیروزی برابر سپاهان است

هافبک سابق پرسپولیس مدعی است سرخپوشان علیرغم کار سختی که در بازی امروز پیش رو دارند، از باخت برابر الاهلی درس بزرگی گرفته اند.

حلالی: باخت برابر الاهلی درس پیروزی برابر سپاهان است

اسماعیل حلالی، سرمربی تیم امید پرسپولیس که هافبک سابق این تیم در خصوص دیدار امروز شاگردان برانکو برابر سپاهان می گوید: بازی مسلما سختی است اما با حضور هواداران شرایط کاملا به نفع پرسپولیس خواهد بود. هواداران پرسپولیس همواره در شرایط حساس در کنار تیم بوده اند و خوشحالم که امروز نیز آنها احساس دین کرده و در کنار بازیکنان حاضر شده اند تا انشاالله به یک نتیجه مناسب از این بازی دست یابند.


وی ادامه داد: برخی باخت ها تلخ نیست، مثل شکستی که پرسپولیس برابر الاهلی عربستان متحمل شد. آن شکست به نظرم در شرایط خوبی اتفاق افتاد و باعث می شود تا بازیکنان در ادامه طی سه تورنمنتی که دارند تلاش بیشتری داشته باشند تا به موفقیت برسند. آن باخت نشان داد گاهی برابر حریف ساده و ضعیف هم اگر روز خوبی نداشته باشی، شکست خواهی کرد و اکنون امیدوارم پرسپولیس در بازی های باقیمانده که همچنان شانس بزرگی برای تصاحب سه جام دارند موفق عمل کنند.

 


حلالی در پایان صحبت هایش گفت: آن باخت به نظرم درس پیروزی برای دیدار با سپاهان بود و امروز بازیکنان با انگیزه بیشتر و حمایت هواداران قادر خواهند بود به نتیجه لازم در این بازی سخت برسند.

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha