پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه بناب: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظرفیت بزرگ کشور است

تبریز امام جمعه بناب گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک ضرورت و ظرفیت بسیار بزرگ برای نظام اسلامی است که حتی یک روز هم نظام و کشور از حضور این نهاد بی نیاز نیست.

امام جمعه بناب: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظرفیت بزرگ کشور است

حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه های نماز جمعه شهرستان بناب با اشاره به سالروز تشکیل نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: این نهاد از بدو تأسیس خار چشم دشمنان و نور چشم علاقمندان نظام است.
وی افزود: سپاه شجره طیبه ای است که همواره برکات آن جاری است و هر دشمن را از فکر تجاوز به این کشور مأیوس و پشیمان می کند.
خطیب جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه انسان های ولایی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رشد کرده اند، بیان کرد: سپاه از مصادیق آیات شریف قرآن است.
حجت الاسلام بنابی همچنین با اشاره به قرار گرفتن در دهه آخر ماه شعبان از این دهه به عنوان دهه غبارروبی مساجد نام برد و گفت: مسجد در فرهنگ اسلامی نقش جامع دارد، حفظ حرمت و قداست مسجد واجب شرعی بوده و برای مسلمانان یک فریضه عمومی است.
وی افزود: رونق و شکوه و آبادی مسجد دلیل بر هوشیاری جامعه مؤمنین است و پژمردگی مسجد دلیل بر بی خاصیت بودن آن جامعه است و بی حرمتی به مسجد روزگار انسان را تیره و تار می کند.
حجت الاسلام باقری بنابی از ماه های رجب، شعبان و رمضان به عنوان بهترین موقعیت برای کسب قرب و مغفرت الهی یاد کرد و از مردم خواست همچنان از کمک های خود به هموطنان سیل زده کشور دریغ نکنند؛ زیرا به کمک های جنسی و نقدی مردم نیازمند هستند و این فرصتی است که با کمک های به همنوعان خود توشه ای برای آخرت جمع کنیم.
3093

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha