پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادعای مدیر برنامه های «آسنسیو» در مورد پیشنهاد 180 میلیون یورویی

تهران مدیر برنامه های «مارکو آسنسیو» ستاره اسپانیایی رئال مادرید مدعی شد که این بازیکن چند پیشنهاد را به ارزش تقریبی بیش از 180 میلیون یورو رد کرده است.

ادعای مدیر برنامه های «آسنسیو» در مورد پیشنهاد 180 میلیون یورویی

تارنمای خبری یورو اسپورت روز جمعه نوشت: آسنسیو 23 ساله در فصول اخیر به عنوان یکی از آینده دارترین استعدادهای فوتبالی اسپانیا خود را ثابت کرد و سابقه گلزنی در فینال لیگ قهرمانان اروپا، سوپرجام اروپا و سوپرجام اسپانیا را در کارنامه دارد.
با این حال، سپری کردن فصلی ناامید کننده به همراه کهکشانی ها این شائبه را به وجود آورد که این بازیکن همزمان با تغییر و تحولات اساسی تابستانی در رئال، «سانتیاگو برنابئو» را ترک خواهد کرد و لیورپول و یوونتوس هم به عنوان 2 مقصد محتمل وی مطرح شدند.
این در حالی است که «هوراشیو گاگیولی» مدیر برنامه های آسنسیو در مصاحبه ای اظهار داشت: در طول سال گذشته پیشنهادهایی به ارزش 150 تا 180 میلیون یورو مطرح شده است، اما رئال قصد فروش آسنسیو را ندارد. او نیز تمایلی به جدایی ندارد و همواره از بودن در این تیم ابراز رضایت می کند.
آسنسیو در فصل جاری در 33 بازی در مجموع رقابت ها تنها 3 گل به ثمر رسانده و در زمان حضور «سانتیاگو سولاری» که «وینیسیوس جونیور» و «لوکاس واسکز» را به وی ترجیح می داد، اغلب نیمکت نشین بود.
با این حال، پس از بازگشت «زین الدین زیدان» به سانتیاگو برنابئو، آسنسیو از 6 بازی در ماه اخیر در پنج دیدار به میدان رفته و یکی از پر کاربردترین بازیکنان در تیم ملی اسپانیا تحت هدایت «لوئیس انریکه» بوده است.
گاگیولی که به «لیونل مسی» فوق ستاره آبی اناری ها نیز مشاوره می دهد معتقد است آسنسیو قربانی عملکرد ضعیف مجموعه رئال در فصل جاری شده است.
ورزشی**3991**3783**

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha