قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«استرلینگ» جایزه ویژه مبارزه با نژادپرستی را از آن خود کرد

تهران «رحیم استرلینگ» مهاجم تیم منچسترسیتی به دلیل اظهارنظرهای آشکار و شجاعانه خود در خصوص طیف وسیعی از مسائل اجتماعی از جمله «نژادپرستی»، جایزه موسوم به «صداقت و تاثیرگذاری» شبکه بی تی اسپورت انگلیس را از آن خود کرد.

«استرلینگ» جایزه ویژه مبارزه با نژادپرستی را از آن خود کرد

خبرگزاری رویترز روز جمعه نوشت: این جایزه در راستای مبارزه استرلینگ با نژادپرستی در ورزش و استفاده مناسب از جایگاهش در جهت تهییج افکار عمومی به منظور اقدامات بیشتر برای مبارزه با این پدیده دریافت کرد.
او در ماه جاری بارها از بازیکنان خواسته بود تا در صورت مواجهه با هر نوعی از نژادپرستی اظهارنظر کرده و در مسیر ریشه کن کردن آن قدم بردارند.
مهاجم 24 ساله تیم ملی انگلیس علاوه بر این اوایل هفته جاری بیانیه ای را امضا و منتشر کرد و در آن خواسته بود تا باشگاه ها در صورتی که هوادارانشان رفتارهای نژادپرستانه از خود نشان دهند، به طور خودکار با کسر 9 امتیاز و برگزاری سه بازی بدون تماشاگر جریمه شوند.
«گرت ساوتگیت» سرمربی تیم ملی انگلیس جایزه مذکور را به استرلینگ تقدیم کرد و این در حالی است که سرمربی جوان سه شیرها به نمایندگی از اتحادیه فوتبال انگلیس، جایزه «رهبری ورزشی» را به دلیل ایجاد فضایی جدید در رختکن تیم ملی انگلیس که منجر به راهیابی این تیم به نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه شد، دریافت کرد.
استرلینگ در جریان بازی تیمش مقابل چلسی از سوی هواداران آبی های لندن با توهین های نژادپرستانه مواجه شد.
ورزشی**3991**3783**

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha