قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چگونه از «اسپویل» سریال بازی تاج و تخت در فضای مجازی فرار کنیم؟!

این روزها فصل هشتم سریال پر طرفدار بازی تاج و تخت در حال پخش است و قسمت های جذاب و پر هیجانی مثل جنگ در وینترفیل نیز در راه است اما بسیاری از افراد به ویژه در فضای مجازی اقدام به اسپویل یا افشای جزئیات قسمت های جدید می کنند و این باعث می شود جذابیت سریال برای شما کامل از بین برود.

چگونه از «اسپویل» سریال بازی تاج و تخت در فضای مجازی فرار کنیم؟!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این روزها فصل هشتم سریال پر طرفدار بازی تاج و تخت در حال پخش است و قسمت های جذاب و پر هیجانی مثل جنگ در وینترفیل نیز در راه است اما بسیاری از افراد به ویژه در فضای مجازی اقدام به اسپویل یا افشای جزئیات قسمت های جدید می کنند و این باعث می شود جذابیت سریال برای شما کامل از بین برود.

اگر شما هم از گروه افرادی هستید که دوست ندارید در دام اسپویل های مجازی بازی تاج و تخت بیفتید و به عبارتی تمایل دارید همه قسمت ها را بر اساس سلیقه زمانی دلخواه خود تماشا کنید، بهتر است از نرم افزارهایی برای مبارزه با اسپویل ها استفاده کنید.

البته راه های متعددی برای جلوگیری از اسپویل بدون محدود کردن استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه شما وجود دارد. برای مثال می توانید در توییتر، فیس بوک یا یوتیوب برخی از کلمات کلیدی را فیلتر کنید. یا گروه های که حدس می زنید به نقد و بررسی سریال می پردازند ترک کنید.

اگر میخواهید محافظت گسترده تر در وب داشته باشید، می توانید از  افزونه هایی در مرورگر خود استفاده کنید. اغلب این افزونه ها از  مرورگرهای بزرگ مانند گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس، پشتیبانی می کنند.

 

Spoiler 2.0

این افزونه تقریبا هر چیزی که شما تعیین کنید را مسدود می کند و این ابزار می تواند دقیقا همان چیزی باشد که شما دوست دارید داشته باشید. این افزونه به شکل رایگان برای فایرفاکس و کروم و در اندروید و iOS  در دسترس است و به شما اجازه می دهد که کلیدواژه دلخواهتان را در هر کجا اضافه کنید. پس از نصب و کلیک کردن روی پسوند، یک پنجره باز می شود که به شما امکان سفارشی کردن موارد دلخواهتان را می دهد. صفحه جدید به شما اجازه می دهد تا کلمات کلیدی خاصی را برای فهرست بلاک شدگان اضافه کنید و حتی می توانید تصاویر و فیلم های مرتبط با این کلمه کلیدی را نیز خاموش کنید.

Spoiler Protection 2.0 واقعا در مسدود کردن کلمات رویکردی  تهاجمی دارد و بنابراین با قدرت هر چه تمام تر کار می کند.

 

Unspoiler

این افزونه در عمل برای جلوگیری از محتوا، یک رویکرد ملایمتر از افزونه قبلی دارد. اما جالب است بدانید این افزونه رایگان می تواند مکملی مناسب برای بسته شدن تمامی خروجی های ممک اسپویلر ها باشد.

ین افزونه رایگان است و  از زمان انتشار جنگ ستارگان در سال 2015 به عنوان راهکاری برای مبارزه با اسپویل های این مجموعه استفاده شده است.

هنگامی که Unspoiler در مرورگر شما فعال می شود، هر کلمه کلیدی را که  مایلید وارد می کنید و سپس منتظر سانسور و مسدود شدن کلمات و تصاویری می شوید که می توانند ماهیت اسپویل داشته باشند.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha