قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۲۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باسابقه ترین امام جمعه کشور:

موانع تولید و جذب سرمایه گذار در دشت ورامین رفع شود

امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی ورامین خواستار رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذار در راستای شعار سال و رونق تولید شد.

موانع تولید و جذب سرمایه گذار در دشت ورامین رفع شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی بعدازظهر پنج شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی ورامین طی سخنانی ضمن تاکید بر لزوم رعایت تقوی در تمام شئون زندگی گفت: هرگاه خدا را حاضر بر اعمال خود بدانیم، بسیاری از مشکلات موجود در جامعه و نیز مشکلات فردی حل می شود.

وی خواستار پیگیری سامان دهی و تقویت فعالیت های قرآنی در شهرستان ورامین شد و گفت: دستگاه ها می بایست از فعالیت های قرآنی حمایت کنند و شاهد برپایی دوره های آموزشی جهت پرورش اساتید و رشته های مختلف قرآنی باشیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین در ادامه بر تلاش جهت تحقق شعار سال و رونق تولید تاکید کرد و افزود: معرفی کالاها و تولیدات شهرستان ورامین باید در دستور کار ادارت مرتبط قرار بگیرد و نیز مجموعه های اداری جهت رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذاران فعال تر شوند.

وی خواستار همکاری تمامی دستگاه ها جهت تقویت قرارگاه نماز جمعه و ارائه برنامه های ادارات در این خصوص شد.

محمودی گلپایگانی همچنین از کمک های مردم ورامین به سیل زدگان تقدیر و بر لزوم ارائه گزارش جامع به مردم و ثبت این کمک ها در تاریخ شهرستان ورامین تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: وضعیت قلیان سراها باید به طور دقیق پیگیری و مدیریت آنها توسط دستگاه های مرتبط بررسی شود.


انتقاد امام جمعه موقت ورامین از وضعیت قلیان سراهای این شهر

حجت الاسلام سید محسن محمودی بعدازظهر پنج شنبه در حالی که توسط میرزا حسینیان، مدیر شبکه بهداشت ورامین همراهی می شد، از نمایشگاه هفته سلامت این شهرستان بازدید کرد.

وی ضمن تشکر از برپایی این نمایشگاه گفت: باید در حوزه سلامت تمام دستگاه ها و مردم دست به دست یکدیگر بدهند.

امام جمعه موقت ورامین با انتقاد از رشد بی حساب و کتاب قلیان سراها در این شهر و عدم نظارت بر آنها افزود: باید دستگاه اجرایی با پای کار آوردن تمام دستگاه های مرتبط به داد جوانان و خانواده ها برسد.

وی تصریح کرد: شهرستان ورامین با وجود برخورداری از ظرفیت ها و استعدادهای ناب ورزشی، از سطح سرانه ورزش اندکی برخوردار است و بیش از فضای ورزشی، قهوه خانه و قلیان سرا دارد.

محمودی از دادستان، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی و اتاق اصناف ورامین و سایر تأثیر گذاران این شهرستان خواست با هدایت فرمانداری در مدیریت این مشکل ورود پیدا کنند.

بر اساس این گزارش، رئیس شبکه بهداشت ورامین نیز در این بازدید گزارشی از غرفه ها و استقبال مردم ارائه کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha