قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۱۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توسط انتشارات سایان در نمایشگاه انجام شد؛

عرضه چاپ های هفتم و سوم دایره المعارف مصور سران انقلاب اسلامی

کتاب های دایره المعارف مصور زندگی امام خمینی(ره) و آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی با چاپ های هفتم و سوم در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شدند.

عرضه چاپ های هفتم و سوم دایره المعارف مصور سران انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، انتشارات سایان مانند سال های گذشته نسخه های مختلف دایره المعارف های مصور زندگی سران انقلاب اسلامی را به نمایشگاه کتاب تهران آورده است. در این میان، «دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)» اثر جعفر شیرعلی نیا با چاپ هفتم خود در سی و دومین دوره این رویداد فرهنگی عرضه شده است.

این کتاب ۹۶ با چاپ پنجمش به بازار نشر عرضه شد.

کتاب «روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت الله سید علی خامنه ای» مانند دوره پیشین نمایشگاه، همچنان با نسخه های چاپ اول خود عرضه می شود و علت آن رقم بالای تیراژ چاپ اول کتاب، یعنی ۱۰۰ هزار نسخه است. این کتاب هم از تحقیقات و پژوهش های شیرعلی نیا در زمینه تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی ایران است.

دایره المعارف دیگری که سایان درباره شخصیت های مهم انقلاب اسلامی منتشر کرده، کتاب «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی» اثر دیگر شیرعلی نیا است که سال گذشته با چاپ دومش در نمایشگاه عرضه شد. این کتاب هم بازه تولد تا رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را در بر می گیرد که بخش مهمی از اطلاعات آن، مربوط به مبارزات پیش از انقلاب و سال های جنگ تحمیلی است.

این کتاب سال ۹۵ چاپ شد و همان سال به چاپ دوم رسید. «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی» امسال با چاپ سوم خود به نمایشگاه کتاب آمده است.

کتاب «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله سیدمحمدحسینی بهشتی» اثر دیگر جعفر شیرعلی نیا هم که تقریباً همزمان با نمایشگاه کتاب سال گذشته از چاپخانه خارج شد، امسال با نسخه های چاپ اولش در نمایشگاه عرضه شده است. این کتاب در چاپ اول با شمارگان ۵ هزار نسخه عرضه شد که بازه زمانی مستنداتش از سال ۱۳۰۷ یعنی تولد شهید بهشتی تا شهادتش در سال ۱۳۶۰ است.

آن طور که مسئولان انتشارات سایان می گویند، نسخه های موجود از کتاب های مورد اشاره، نسخه های پایانی آنها هستند و به احتمال زیاد پس از پایان نمایشگاه کتاب تجدید چاپ خواهند شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha