قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۱۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برخورد با "تخلفات فضای مجازی" به آیین نامه انضباطی دانشجویان اضافه شد

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: رسیدگی و برخورد با تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به اصلاحات آیین نامه انضباطی دانشجویان، اضافه شد.

برخورد با "تخلفات فضای مجازی" به آیین نامه انضباطی دانشجویان اضافه شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: رسیدگی و برخورد با تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به اصلاحات آیین نامه انضباطی دانشجویان، اضافه شد.

جاماسب نوذری روز جمعه ، در مورد تغییرات جدید در آیین نامه انضباطی دانشجویان، اظهار کرد: آیین نامه انضباطی دانشجویان با اصلاحیه جدید تغییرات زیادی نکرده است، برخی اصلاحات در حد تغییر کلمات بود و در واقع اصلاحات پیچیده ای در آن اعمال نشد.

وی خاطرنشان کرد: برخی موارد مانند رسیدگی به تخلفات در فضای مجازی یا پژوهشی و مواردی که از سال 78 تاکنون در این آیین نامه تغییر نکرده بود، اصلاح شد.

این مسئول سازمان امور دانشجویان در مورد تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به برخی موارد اشاره کرد و گفت: انتشار عکس های غیراخلاقی یا مرتکب شدن کار خلاف اخلاق در فضای مجازی همچنین انتشار تصاویر نامناسب در کانال های اطلاع رسانی، شامل برخوردهای انضباطی با دانشجویان می شود.

نوذری در مورد تخلفات پژوهشی، اظهار کرد: آیین نامه انضباطی دانشجویان پیش از این به تخلفات پژوهشی نپرداخته بود و صرفاً تخلفات آموزشی و اخلاقی را مدنظر داشت که با اصلاحیه جدید، تخلفات پژوهشی و علمی در پایان نامه و مقاله که قانون آن هم مصوب شده است، در این آیین نامه گنجانده شد.

به گفته وی، برخوردهای انضباطی با دانشجویان هیچ تغییری نکرده و طبق روال گذشته به تخلفات رسیدگی می شود.

جلسه 325 شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزشی، آیین نامه انضباطی دانشجویان را اصلاح کرد. اصلاحات این آیین نامه از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این شورا ارسال شده بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha