قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۱۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همایش پیاده روی خانوادگی هفته جوان در رشت برگزار شد

رشت همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جوان روز جمعه در پارک جنگلی سراوان رشت برگزار شد.

همایش پیاده روی خانوادگی هفته جوان در رشت برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در این همایش که با استقبال خوب خانواده ها نیز همراه بود، اقشار مختلف مردم در رده های سنی حضور داشتند که در پارک جنگلی سراوان رشت به پیاده روی و کوه روی پرداختند.
دبیر هیات ورزش های همگانی استان گیلان در حاشیه برگزاری این پیاده روی خانوداگی در مصاحبه با اظهار داشت: علاوه بر پیاده روی و کوه روی عمومی که توسط شرکت کنندگان اجرا شد، برنامه های مختلفی نیز در این همایش انجام می شود.
روح الله خانزاده افزود: خوشبختانه استقبال از این همایش پیاده روی و کوه روی عمومی که توسط هیات ورزش های همگانی گیلان و به مناسبت روز جوان برپا شده؛ بسیار خوب است و افراد مختلفی در رده های سنی همچون کودکان ، نوجوانان، جوانان ، بزرگسالان ، میانسالان و افراد مسن در هر دو بخش بانوان و آقایان در این همایش حضور دارند.
وی ادامه داد: در همایش گرامیداشت هفته جوان علاوه بر پیاده روی و کوه روی عمومی ، رشته های ورزشی مختلفی نیز اجرا شده که می توان به یوگا ، ورزش صبحگاهی ، پیلاتس ، پینت بال ، آمادگی جسمانی کودکان ، طناب زنی و برپایی ایستگاه سلامت اشاره کرد که توسط کمینته های مربوطه در این همایش برگزار شده است.
در پایان همایش پیاده روی و کوه روی عمومی خانوادگی گیلان گرامیداشت هفته جوان به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی از قبیل پنج دستگاه دوچرخه و 40 هدیه نفیس ورزشی اهداء شد.
7285 / 2007

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha