قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۱۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هلال احمر: تعداد اردوگاه های اسکان اضطراری در خوزستان به ۲۶ محل رسید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: محل استقرار ۲۶ اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت آزادگان و شوش هستند.

هلال احمر: تعداد اردوگاه های اسکان اضطراری در خوزستان به ۲۶ محل رسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: محل استقرار ۲۶ اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت آزادگان و شوش هستند.

به گزارش تسنیم، علی خدادادی در حاشیه بازدید از کمپ ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 91 اردوگاه اسکان اضطراری از آغاز کمک رسانی به مردم سیل زده نقاط مختلف استان خوزستان برپا شده است.

وی به عادی شدن شرایط اضطراری و حالت فوق العاده در استان خوزستان اشاره و بیان کرد: مردم به شهرها و روستاهای خوزستان بازگشتهاند که این امر موجب کاهش تعداد اردوگاه های اضطراری به 26 محل رسیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: محل استقرار 26 اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت آزادگان و شوش هستند.

وی به اسکان 152 هزار و 140 نفر از 4 فروردین ماه تا پایان 5 اردیبهشت ماه در محل های اسکان اضطراری سیل زدگان اشاره و ادامه داد: در حال حاضر تعداد 4 هزار و 627 نفر در تعداد اردوگاه های موجود حضور دارند که با گذشت زمان تعداد آنها رو به کاهش است.

خدادادی در تشریح تعداد اردوگاه های موجود در هر کدام از شهرستان ها گفت: در سطح شوش و دشت آزادگان هر کدام چهار اردوگاه، شهرستان های شادگان، حمیدیه و باوی به ترتیب هر کدام شش، سه و دو اردوگاه فعالیت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: سه اردوگاه اسکان اضطراری در اهواز، دو اردوگاه در رامهرمز، یک اردوگاه در هویزه، یک اردوگاه در کارون نیز مستقر و به خدمات رسانی به مردم می پردازند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha