قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۱۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حاجی دلیگانی، نماینده اصولگرا: تحریم آمریکا، کشور راشکوفا خواهد کرد

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم نفتی آمریکا به شکوفایی صنعت نفت کشور منجر خواهد شد و وزارت نفت از این پس به جای فروش نفت خام تلاش بیشتری برای صادرات فرآورده های نفتی خواهد کرد.

حاجی دلیگانی، نماینده اصولگرا: تحریم آمریکا، کشور راشکوفا خواهد کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم نفتی آمریکا به شکوفایی صنعت نفت کشور منجر خواهد شد و وزارت نفت از این پس به جای فروش نفت خام تلاش بیشتری برای صادرات فرآورده های نفتی خواهد کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز اظهار کرد: تحریم نفتی آمریکا، به شکوفایی صنعت نفت کشور منجر خواهد شد و وزارت نفت از این پس به جای فروش نفت خام تلاش بیشتری برای صادرات فرآورده های نفتی خواهد کرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: تحریم نفتی آمریکا فرصت بزرگی برای کشورمان است که دولت به جای سرمایه گذاری در برخی صنایع که توجیه کافی ندارد، در بخش پالایش فرآورده های نفتی سرمایه گذاری کند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با 15 کشور همسایه است و صادرات بنزین، گازوئیل و سایر فرآورده های دیگر با کیفیت می تواند ایران را صاحب درآمدهای بیشتری کند.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: دولت ترامپ بداند که جمهوری اسلامی ایران دوستان بسیاری دارد و می تواند نفت خود را هر آن قدر لازم باشد به فروش برساند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تحریم دولت زورگوی آمریکا با تلاش مسؤولان شکست خواهد خورد و شکوفایی اقتصادی در حوزه نفت را به دنبال خواهد داشت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha