قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۱۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

استان مرکزی رتبه اول کشور در رفع موانع تولید را به خود اختصاص داد

اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: استان مرکزی رتبه نخست کشور در رفع موانع تولید و فعال سازی مجدد واحدهای صنعتی راکد را به خود اختصاص داده است.

استان مرکزی رتبه اول کشور در رفع موانع تولید را به خود اختصاص داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا حاجی پور شامگاه روز پنجشنبه در جلسه کارگروه مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون امور صنایع وزیر صنعت در اراک برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس دستور و تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر است جلسه کارگروه مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ملی و کارگروه های استانی در راستای تسریع در تسهیل و رفع موانع تولید در استان ها تشکیل شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان داشت: حضور فعال کارگروه ملی و راه اندازی واحدهای راکد و غیر فعال در استان مرکزی موجب شد در این زمینه استان مرکزی رتبه نخست را کسب کند، همچنین این مهم باعث شد که اولین جلسه در مجموعه استان ها با حضور معاون وزیر در اراک برگزار شود.

حاجی پور بیان کرد: با توجه به اقداماتی که در سنوات گذشته در رفع موانع ملی واحدهای بزرگ استان صورت گرفته بود، در اولین جلسه مشترک کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تأمین منابع مالی، موضوع امور مالیات ها و تأمین اجتماعی و بانک ها که از مهمترین مسائل واحدهای تولیدی استان مرکزی به شمار می رود، مورد بررسی قرار گرفت و با پیگیری های معاون وزیر صنعت و تجارت تصمیمات خوبی گرفته شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: برخی از واحدهای تولیدی هم با توجه به شرایطی که در مجموعه استان دارند مورد تحلیل و بررسی قرار گرفتند و مقرر شد که با تصویب مصوبات مربوط به کارگروه ملی در رفع موانع آنان نیز تصمیماتی اتخاذ شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha